Valetumed Valetumed – kloubní tablety, 180 g
Pro podporu pohybového aparátu
480,00 Kč
(2 666,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- S cenným MSM a glukosaminem
- Podporuje přirozenou radost z pohybu
- Ideální podpora kostí
Popis
Valetumed – kloubní tablety nabízejí Vašemu psovi cílenou kombinaci živin pro každodenní podporu. Zejména u psů velkých plemen, kteří často rostou velmi rychle, nebo u zvířat, jejichž kostra je více namáhána sportem a vyšší tělesnou hmotností, je optimální péče o pohybový aparát důležitá.
Receptura vyvinutá ve spolupráci s veterináři obsahuje vybrané složky, jako je organická síra (MSM), glukosamin a moučka z masa mušlí. Tyto cenné složky mohou přispět k podpoře přirozené struktury kostí a celkové pohyblivosti Vašeho psa.
Toto doplňkové krmivo je vynikající volbou i pro starší psy, jejichž mobilitu v každodenním životě je třeba jemně podpořit. Praktické tablety se vyznačují snadným dávkováním a velmi vysokou přijatelností. Jsou vhodné pro psy všech plemen, velikostí a každého věku.
Doporučené dávkování:
Pro dosažení optimálních výsledků můžete denní dávku rozdělit do 2 nebo 3 porcí během dne. Pro lepší příjem doporučujeme tablety schovat do pamlsku nebo přimíchat do krmiva.
- Psi do 10 kg: 1/2–1 tableta denně.
- Psi od 10 do 20 kg: 1–2 tablety denně.
- Psi nad 20 kg: 2–4 tablety denně.
| Produkt č. | XEV-MUE-110046 |
|---|---|
| Obsah: | 180 g |
| EAN: | 4251618703050 |
| Výrobce č. | 110046 |
| Značky: | Valetumed |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Oblast použití pro zvířata: | klouby, vazy a šlachy (pohybový aparát) |
Složení
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín E (3a700) | 6.000 mg |
| niacinamid (3a315) | 900 mg |
| D-pantothenát vápenatý (3a841) | 700 mg |
| vitamín B2 (3a825i) | 200 mg |
| mangan (manganový chelát glycinhydrátu 3b506) | 160 mg |
| vitamín B1 (3a821) | 100 mg |
| vitamín B6 (3a831) | 100 mg |
| kyselina listová 3a316 | 10 mg |
| selen ve formě L-selenmethioninu | 6 mg |
| vitamín B12 | 1.500 µg |
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový popel | 22,4 % |
| surový protein | 21,5 % |
| surová vláknina | 8 % |
| surové oleje a tuky | 6,3 % |
Složení
Právní informace
| Výrobce: | Mühldorfer Nutrition AG, Edisonstraße 11, 84453, Mühldorf am Inn, Německo, www.muehldorfer-pferdefutter.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Valetumed – kloubní tablety (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování