Ruffwear Hitch Hiker™ nosítko pro psy River Rock Green, XS
Perfektní vybavení pro vzrušující dobrodružství
3 629,00 Kč
(včetně 21% DPH
-
Ruffwear
Hitch Hiker™ nosítko pro psy Basalt Gray
Pohodlné nosítko pro psy do 18 kg
3 629,00 Kč -
Ruffwear
Hitch Hiker™ nosítko pro psy River Rock Green
Perfektní vybavení pro vzrušující dobrodružství
3 629,00 Kč -
Ruffwear
Hitch Hiker™ nosítko pro psy Red Clay
Díky tomu může být Váš pes všude s Vámi
3 629,00 Kč
Vlastnosti
- Široké otevření pro snadný vstup
- Integrovaný postroj
- Polstrované ramenní popruhy
Popis
S nosítkem pro psy Hitch Hiker™ bude svět zase o něco větší! Jednoduše vezměte svého čtyřnohého parťáka s sebou a zažijte společně ještě více dobrodružství.
Nosítko Hitch Hiker™ Vám umožní objevovat strmé hory i hluboké soutěsky. Díky upínacím popruhům a integrovanému postroji poskytuje Vašemu psovi maximální bezpečí, zatímco polstrované ramenní popruhy a optimální rozložení hmotnosti zajišťují vysoký komfort při nošení. Celý svět tak bude otevřený i Vám!
- Lehké nosítko pro psy do hmotnosti 18 kg
- Široké otevírání s dvojitými zipy pro snadné nastupování a vystupování
- Integrovaný postroj pro bezpečné uchycení psa
- Upínací popruhy pro vyšší bezpečnost
- Boční panely z Air Mesh pro optimální cirkulaci vzduchu a regulaci teploty
- Polstrované ramenní popruhy, podpůrný bederní pás, nastavitelná délka trupu, prodyšná zádová část a optimální rozložení hmotnosti pro vysoký komfort při nošení
- Bederní pás s praktickými kapsami na pamlsky, sáčky na exkrementy nebo smartphone
- Dodatečná Stretch kapsa se zipem na spodní straně batohu (vhodná pro láhve do 500 ml)
- Bederní pás vhodný pro obvod pasu 53–149 cm
- Vnější materiál: Polyester Ripstop 150 DEN, Air Mesh (40 % recyklovaný materiál)
- Integrovaný popruh: Polyester Ripstop 150 DEN, polyesterová podšívka s horkou ražbou 75 DEN
- Zádová část: expandovaná EVA pěna
- Přezky: ITW Nexus Mach přezky s bočním uvolňováním
Tabulka velikostí:
| Velikost | Obvod hrudníku psa |
| XXS | 33–43 cm |
| XS | 43–56 cm |
| S | 56–69 cm |
| Produkt č. | RUW-3565-355S1 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 748960617288 |
| Výrobce č. | 3565-355S1 |
| Značky: | Ruffwear |
| Vlastnosti produktu: | prodyšné |
| Materiál: | polyester |
| Roční období: | jaro, léto |
Podobné produkty
Právní informace
| Výrobce: | Ruff Wear, 2843 NL Lolo Drive, Bend, 97703, Oregan, Spojené státy, bark@ruffwear.com, ruffwear.de |
|---|---|
| Dovozce jako EU odpovědná osoba: | EMO-LOG Customs Consulting GmbH, Kuhlmannstr. 7, 48282, Emsdetten, Německo, care4you@emolog.de |
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Ruffwear Hitch Hiker™ nosítko pro psy River Rock Green (čeština)
Oblíbené kategorie:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování