Royal Canin Dermacomfort Maxi, 12 kg
Suché krmivo pro velké psy s citlivou pokožkou
2 129,00 Kč
(177,42 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Receptura se zvláště dobrou snášenlivostí pro kůži
Popis
Citlivá, podrážděná a svědivá pokožka může vést k nebezpečnému škrábání, infekcím i nepříjemné návštěvě veterináře. ROYAL CANIN Dermacomfort Maxi je vhodné pro psy s hmotností od 26 do 44 kg a obsahuje pouze vysoce kvalitní živiny a zdroje bílkovin, které jsou přesně přizpůsobeny potřebám velkých psů.
Receptura s aktivními živinami může přispět ke zdraví pokožky psa. Obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, které pomáhají pokožku zklidnit. Díky tomu je pokožka méně citlivá na dráždivé látky, se kterými může pes přijít do kontaktu. ROYAL CANIN Dermacomfort Maxi navíc obsahuje speciálně navržené granule, které jsou dokonale přizpůsobeny chrupu velkých psů.
Výživový program Dermacomfort je dostupný ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a jako chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo a lze je také libovolně kombinovat.
91 % majitelů psů bylo již po 2 měsících používání přesvědčeno o účinnosti. ROYAL CANIN Dermacomfort Maxi je tak prokazatelně skvělou volbou pro psy se sklony k podráždění pokožky.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
hmotnost 26 kg: 276 g suchého krmiva; hmotnost 32 kg: 322 g suchého krmiva; hmotnost 38 kg: 366 g suchého krmiva; hmotnost 44 kg: 409 g suchého krmiva
► běžná aktivita:
hmotnost 26 kg: 319 g suchého krmiva; hmotnost 32 kg: 373 g suchého krmiva; hmotnost 38 kg: 424 g suchého krmiva; hmotnost 44 kg: 473 g suchého krmiva
► vysoká aktivita:
hmotnost 26 kg: 363 g suchého krmiva; hmotnost 32 kg: 424 g suchého krmiva; hmotnost 38 kg: 482 g suchého krmiva; hmotnost 44 kg: 538 g suchého krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
hmotnost 26 kg: 253 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 32 kg: 299 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 38 kg: 344 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 44 kg: 386 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
hmotnost 26 kg: 297 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 32 kg: 350 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 38 kg: 402 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 44 kg: 451 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
hmotnost 26 kg: 340 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 32 kg: 424 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 38 kg: 459 g suchého krmiva + 1 kapsička; hmotnost 44 kg: 515 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-3049 |
|---|---|
| Obsah: | 12 kg |
| EAN: | 3182550928540 |
| Výrobce č. | 3049 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | kůže a srst |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
pšenice, pšeničný lepek[1], rýže, živočišný tuk, kukuřičný lepek, kukuřice, oves (loupaný), minerály, hydrolyzované živočišné bílkoviny, sójový olej, řepné řízky, rybí olej, lněná mouka, fruktooligosacharidy, olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 25 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,6 % |
| obsah tuku | 17 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 5,9 % |
| omega 6 | 3,6 % |
| kyselina gama-linolenová | 0,03 % |
| omega 3 | 1,14 % |
| EPA/DHA | 0,4 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 73 mg |
| jód (3b201/3b202) | 6,1 mg |
| měď (3b405/3b406) | 15 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 75 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 148 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,19 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Dermacomfort Maxi (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování