PURINA ONE - chuťový zážitek pro Vaši kočku

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze Oblast použití
Filtr

Suché krmivo: 19 produktů

PURINA ONE Krmivo pro juniory - kuřecí

PURINA ONE Krmivo pro juniory -​ kuřecí, 750 g

  • Suché krmivo pro koťata
  • Vysoký obsah bílkovin
  • S cennou DHA
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Grain Free Sterilcat hovězí

PURINA ONE Grain Free Sterilcat hovězí, 1,10 kg

  • Síla bílkovin bez obilovin
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Pro dospělé kočky
220,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Adult - kuřecí a celozrnné obiloviny

PURINA ONE Adult -​ kuřecí a celozrnné obiloviny, 2,80 kg

  • Suché krmivo pro dospělé kočky
  • Kvalitní suroviny
  • Vysoké vstřebávání živin
450,00 Kč (160,71 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Adult - losos

PURINA ONE Adult -​ losos, 750 g

  • Méně zubního kamene
  • Optimální vstřebávání živin
  • Praktické dávkování
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Adult - kuřecí

PURINA ONE Adult -​ kuřecí, 750 g

  • Snižuje tvorbu zubního kamene
  • Kvalitní suroviny
  • Optimální složení živin
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Sterilcat - hovězí

PURINA ONE Sterilcat -​ hovězí, 750 g

  • Pro kočky po kastraci
  • Optimální složení živin
  • Snižuje tvorbu zubního kamene
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Sterilcat - kuřecí a pšenice

PURINA ONE Sterilcat -​ kuřecí a pšenice, 5,70 kg

  • Pro kočky po kastraci
  • Šťavnaté kuře jako hlavní složka
  • S důležitými Omega-3 a -6 mastnými kyselinami
879,00 Kč (154,21 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Speciality Sterilcat - hovězí a celozrnné obiloviny

PURINA ONE Speciality Sterilcat -​ hovězí a celozrnné obiloviny, 2,80 kg

  • Pro kočky po kastraci
  • Vybrané suroviny
  • S důležitými vitamíny
450,00 Kč (160,71 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Sensitive - krůtí

PURINA ONE Sensitive -​ krůtí, 750 g

  • Vysoká stravitelnost
  • Velmi dobře snášené
  • S přírodními vlákny
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Speciality Sensitive - krůtí

PURINA ONE Speciality Sensitive -​ krůtí, 1,40 kg

  • Kvalitní suché krmivo
  • S vybranými bílkovinami
  • Dobře stravitelná receptura
280,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Grain Free Adult losos

PURINA ONE Grain Free Adult losos, 1,10 kg

  • Síla bílkovin bez obilovin
  • Podporuje přirozenou obranyschopnost
  • Pro dospělé kočky
220,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Senior 7+ kuřecí a celozrnné obiloviny

PURINA ONE Senior 7+ kuřecí a celozrnné obiloviny, 1,40 kg

  • Pro kočky od 7 let
  • Šťavnaté kuře jako hlavní složka
  • S důležitými vitamíny
280,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Senior 7+ kuřecí

PURINA ONE Senior 7+ kuřecí, 750 g

  • Pro kočky od 7 let
  • Křupavé granule
  • Znovu uzavíratelné balení
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Dual Nature Sterilcat - hovězí

PURINA ONE Dual Nature Sterilcat -​ hovězí, 650 g

  • Šetrně vařené hovězí maso
  • Obsahuje řasu spirulinu
  • Bez přidaných barviv
170,00 Kč (261,54 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Coat&Hairball - kuřecí

PURINA ONE Coat&Hairball -​ kuřecí, 750 g

  • Pro krásnou srst
  • Snižuje tvorbu chomáčů chlupů
  • S kvalitními surovinami
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Adult - kuřecí

PURINA ONE Adult -​ kuřecí, 5,70 kg

  • Pro dospělé kočky
  • Pro dobré vstřebávání živin
  • Snižuje tvorbu zubního kamene
879,00 Kč (154,21 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Adult - losos a celozrnné obiloviny

PURINA ONE Adult -​ losos a celozrnné obiloviny, 1,40 kg

  • Lahodný losos jako hlavní složka
  • Snižuje tvorbu zubního kamene
  • Znovu uzavíratelné balení
280,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Indoor Formula - krůtí

PURINA ONE Indoor Formula -​ krůtí, 750 g

  • Pro kočky žijící v bytě
  • Obsahuje vybranou vlákninu
  • S kvalitními bílkovinami
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

PURINA ONE Sterilcat - losos a pšenice

PURINA ONE Sterilcat -​ losos a pšenice, 750 g

  • S lahodným lososem jako zdrojem bílkovin
  • Vyšší poměr bílkovin k tuku
  • Znovu uzavíratelné balení
170,00 Kč (226,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října