PURINA ONE - chutná a zdravá volba

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze Oblast použití
Filtr

Mokré krmivo: 15 produktů

Megapack Adult - kuřecí, hovězí, jehněčí, ryba 40x85 g

PURINA ONE Megapack Adult -​ kuřecí, hovězí, jehněčí, ryba 40x85 g, 3.400 g

  • Se 4 druhy
  • 10x ryba a 10x kuře
  • 10x hovězí a 10x jehněčí
629,00 Kč (185,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

PURINA ONE Hydralife losos 6x50g

PURINA ONE Hydralife losos 6x50g, 300 g

  • Svačina pro kočky, které moc nepijí
  • Podporuje zdravý střevní mikrobiom
  • Pro dospělé kočky
120,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Megapack Adult - kuřecí a zelené fazolky 24x85 g

PURINA ONE Megapack Adult -​ kuřecí a zelené fazolky 24x85 g, 2.040 g

  • Jemné kousky v omáčce
  • S vysokým obsahem vlákniny
  • S Omega 3 a 6
500,00 Kč (245,10 Kč / kg)

Doručení do 06. října

PURINA ONE Sterilcat - losos a mrkev 8x85 g

PURINA ONE Sterilcat -​ losos a mrkev 8x85 g, 680 g

  • Pro kočky po kastraci
  • S lahodným lososem jako zdrojem bílkovin
  • Obsahuje důležitou vlákninu
170,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Speciality Sensitive - tuňák a mrkev 4x85 g

PURINA ONE Speciality Sensitive -​ tuňák a mrkev 4x85 g, 340 g

  • Jemné kousky v omáčce
  • Vysoká stravitelnost
  • Vyvinuto veterináři
90,00 Kč (264,71 Kč / kg)

Doručení do 06. října

PURINA ONE Sensitive - kuřecí a mrkev 8x85 g

PURINA ONE Sensitive -​ kuřecí a mrkev 8x85 g, 680 g

  • Pro citlivé kočky
  • Kvalitní suroviny
  • Vysoká stravitelnost
170,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

PURINA ONE Senior 7+ kuřecí a zelené fazolky 4x85 g

PURINA ONE Senior 7+ kuřecí a zelené fazolky 4x85 g, 340 g

  • Pro kočky od 7 let
  • S kuřetem jako zdrojem bílkovin
  • Praktické porce
90,00 Kč (264,71 Kč / kg)

Doručení do 06. října

PURINA ONE Adult - kuřecí a zelené fazolky 8x85 g

PURINA ONE Adult -​ kuřecí a zelené fazolky 8x85 g, 680 g

  • Ideální pro dospělé kočky
  • S kvalitním kuřetem
  • Vyvážená receptura
170,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

PURINA ONE Adult - hovězí a mrkev 4x85 g

PURINA ONE Adult -​ hovězí a mrkev 4x85 g, 340 g

  • S kvalitním hovězím masem
  • Zjemněno delikátní omáčkou
  • Obsahuje cennou vlákninu
90,00 Kč (264,71 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Adult - mořská ryba a zelené fazolky 4x85 g

PURINA ONE Adult -​ mořská ryba a zelené fazolky 4x85 g, 340 g

  • Vyvinuto veterináři
  • S množstvím důležitých bílkovin
  • Jemné kousky v lahodné omáčce
90,00 Kč (264,71 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Krmivo pro juniory - losos a mrkev 4x85 g

PURINA ONE Krmivo pro juniory -​ losos a mrkev 4x85 g, 340 g

  • Optimální výživa pro koťata
  • Vyvážená receptura
  • Bez umělých aromat
90,00 Kč (264,71 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Speciality Sterilcat - losos a mrkev 4x85 g

PURINA ONE Speciality Sterilcat -​ losos a mrkev 4x85 g, 340 g

  • Pomáhá regulovat hmotnost
  • Podporuje zdravé močové cesty
  • Praktická čerstvá balení
90,00 Kč (264,71 Kč / kg)

Doručení do 06. října

PURINA ONE Adult - kuřecí a zelené fazolky 4x85 g

PURINA ONE Adult -​ kuřecí a zelené fazolky 4x85 g, 340 g

  • Jemné kousky v lahodné omáčce
  • Delikátní receptura se šťavnatým kuřetem
  • Obsahuje důležité vitamíny a minerály
90,00 Kč (264,71 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Speciality Sensitive - kuřecí a mrkev 4x85 g

PURINA ONE Speciality Sensitive -​ kuřecí a mrkev 4x85 g, 340 g

  • Kvalitní zdroj bílkovin
  • S Omega-3 a 6 mastnými kyselinami
  • Kousky v šťavnaté omáčce
90,00 Kč (264,71 Kč / kg)

Doručení do 06. října

PURINA ONE Hydralife kuře 6x50g

PURINA ONE Hydralife kuře 6x50g, 300 g

  • Svačina pro kočky, které moc nepijí
  • Podporuje zdravý střevní mikrobiom
  • Pro dospělé kočky
120,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici