Ochrana psů proti klíšťatům a blechám

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Klíšťata a blechy: 11 produktů

Bio Schutz Sprej proti hmyzu

Bio Schutz Sprej proti hmyzu, 400 ml

  • Dlouhotrvající účinek až 8 týdnů
  • Aplikovatelný na velké plochy a bez zápachu
  • Hmyz a snůšky vajec
250,00 Kč (625,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Schutz Protect Line PHI pro kočky a malé psy

Bio Schutz Protect Line PHI pro kočky a malé psy, 6 ml

  • Chrání až 8 týdnů
  • Likviduje stávající parazity
  • Slabý zápach a voděodolný
280,00 Kč (46 666,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Schutz Protect Line Extend

Bio Schutz Protect Line Extend, 30 ml

  • Chrání až 8 týdnů
  • Likviduje stávající parazity
  • Slabý zápach a voděodolný
330,00 Kč (11 000,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Schutz Postřik proti blechám do interiéru

Bio Schutz Postřik proti blechám do interiéru, 400 ml

  • Pro rozsáhlé zamoření
  • Pro plochy do 40 m²
  • Samopostřik a bez zápachu
330,00 Kč (825,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Valetumed Sprej proti klíšťatům a sametkám pro psy

Valetumed Sprej proti klíšťatům a sametkám pro psy, 200 ml

  • Ochrana před klíšťaty a sametkami
  • S veganským hedvábím, bez alkoholu
  • Šetrný k pokožce a dodává lesk
331,93 Kč 350,00 Kč (1 659,65 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Schutz Sprej na ochranu domácích mazlíčků

Bio Schutz Sprej na ochranu domácích mazlíčků, 500 ml

  • Rychlý účinek a dlouhodobá ochrana
  • Nízký zápach a účinný proti mnoha druhům
  • Bez pyrethra a pyrethroidů
350,00 Kč (700,00 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Schutz Šampon proti parazitům

Bio Schutz Šampon proti parazitům, 200 ml

  • působí během několika sekund
  • účinný také proti larvám a vajíčkům
  • zahrnuje ochranu kůže a péči o srst
308,19 Kč 330,00 Kč (1 540,95 Kč / l)

Doručení do 07. října

Valetumed Shampoo EC

Valetumed Shampoo EC, 250 ml

  • Ochrana proti klíšťatům, blechám a roztočům
  • S Eucalyptus Citriodora a pečujícími složkami
  • Bez sulfátů, parabenů nebo silikonů
237,02 Kč 250,00 Kč (948,08 Kč / l)

Doručení do 07. října

Valetumed Fellspray EC

Valetumed Fellspray EC, 250 ml

  • Ochrana proti klíšťatům, blechám a parazitům
  • S Eucalyptus Citriodora
  • Snazší rozčesávání a krásný lesk
355,65 Kč 380,00 Kč (1 422,60 Kč / l)

Doručení do 07. října

Bio Schutz Protect Line PHI pro psy

Bio Schutz Protect Line PHI pro psy, 15 ml

  • Chrání až 8 týdnů
  • Odstraňuje stávající parazity
  • Bez zápachu a voděodolný
280,00 Kč (18 666,67 Kč / l)

Doručení do 07. října

Protect Power Plus antiparazitární obojek pro psy

Bio Schutz Protect Power Plus antiparazitární obojek pro psy, reflexní

  • Proti klíšťatům, roztočům a dalším škůdcům
  • Chrání až 5 měsíců, po opakovaném použití
  • I pro štěňata a mladá zvířata
330,00 Kč

Doručení do 07. října