Hlavní krmivo pro dospělá malá zvířátka

Filtrovat a seřadit

Cena Značky Příchuť Vlastnosti
Filtr

Dospělí: 13 produktů

BunnyDream BASIC

bunny BunnyDream BASIC, 4 kg

  • Od 6. měsíce věku
  • 63 druhů rostlin
  • Obsah vápníku odpovídající potřebám
749,00 Kč (187,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny GastroBalance

bunny GastroBalance, 200 g

  • Podporuje normální trávení
  • Se šalvějí, heřmánkem a fenyklem
  • Bez přidaných barviv a konzervantů
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream HERBS

bunny BunnyDream HERBS, 1,50 kg

  • 63 druhů rostlin
  • Se 6 dalšími bylinkami
  • S heřmánkem a sedmikráskou z chráněných luk
350,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream WINTER OUTDOOR (září-březen)

bunny BunnyDream WINTER OUTDOOR (září-​březen), 4 kg

  • Vyvážené složení
  • Od 6. měsíce života
  • Podporuje imunitní systém, dýchací cesty a srst
949,00 Kč (237,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

JR Farm Super krmivo pro hlodavce ve kbelíku

JR Farm Super krmivo pro hlodavce ve kbelíku, 2,50 kg

  • Vysoce kvalitní kompletní krmivo
  • Se zeleninou a obilím
  • Druhově vhodné a přírodní
320,00 Kč (128,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny UroVital

bunny UroVital, 200 g

  • Podporuje normální funkci vylučovacích orgánů
  • S kořenem jehlice a petržele
  • Nízký obsah vápníku
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny BronchoPlus

bunny BronchoPlus, 200 g

  • Podporuje normální funkci dýchacích cest
  • S anýzem, černuchou a lékořicí
  • Obsahuje islandský lišejník
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream SPECIAL EDITION

bunny BunnyDream SPECIAL EDITION, Blossom (1,50 kg)

  • S množstvím chutných květů
  • S 63 rostlinami z neošetřených luk
  • Optimální 3-vlákninový mix
350,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny Allgäuer FrischGrün snack

bunny Allgäuer FrischGrün snack, 200 g

  • Snack bohatý na hrubé vlákniny
  • Podporuje normální trávení
  • Podporuje péči o zuby
80,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream SPECIAL EDITION Vegetables

bunny BunnyDream SPECIAL EDITION Vegetables, 1,50 kg

  • S 63 různými rostlinami z neošetřených luk
  • Optimální poměr surové vlákniny a škrobu
  • 3-vlákninový mix podporuje obrušování zubů a střevní mikroflóru
350,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

BunnyDream VITALITY

bunny BunnyDream VITALITY, 4 kg

  • 63 různých rostlin z neošetřených luk
  • S fenyklovými semínky, květy heřmánku a papájou
  • 3-vlákninový mix pro přirozené obrušování zubů a střevní mikroflóru
929,00 Kč (232,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

bunny ProDental

bunny ProDental, 800 g

  • Optimální velikost pelet
  • Vyšší energetická hodnota
  • Velmi dobrá přijatelnost
250,00 Kč (312,50 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici

bunny ProFIT

bunny ProFIT, 200 g

  • Podporuje normální tělesné funkce
  • Ideální při stresu
  • Bez přidaných barviv a konzervantů
150,00 Kč (750,00 Kč / kg)

Doručení do 03. listopadu