Lucky Lou - suché krmivo

Filtrovat a seřadit

Cena Živočišný druh Příchuť Vlastnosti Životní fáze Oblast použití Typ balení Produktové řady
Filtr

Suché krmivo: 11 produktů

Lucky Lou Food Code Light drůbeží a jehněčí

Lucky Lou Food Code Light drůbeží a jehněčí, 3 kg

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Vyvážená receptura
  • Bez obilovin a lepku
629,00 Kč (209,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Food Code Adult drůbeží a kachna

Lucky Lou Food Code Adult drůbeží a kachna, 3 kg

  • Prémiové granule pro kočky
  • Holistická receptura
  • Bez obilovin a lepku
629,00 Kč (209,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Food Code Senior s drůbežím a zvěřinou

Lucky Lou Food Code Senior s drůbežím a zvěřinou, 3 kg

  • Prémiové kompletní krmivo pro starší kočky
  • S čerstvým a sušeným masem
  • Bez obilovin a přidaného cukru
629,00 Kč (209,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Food Code Sensitive s hovězím a koním masem

Lucky Lou Food Code Sensitive s hovězím a koním masem, 1,70 kg

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Holistické složení
  • Bez obilovin a lepku
500,00 Kč (294,12 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Lucky Lou Food Code Mono králík

Lucky Lou Food Code Mono králík, 1,70 kg

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Obzvláště stravitelné
  • Bez obilovin a lepku
500,00 Kč (294,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Food Code Mono pstruh

Lucky Lou Food Code Mono pstruh, 1,70 kg

  • Čerstvé maso a sušený protein
  • Monoprotein
  • Bez obilovin a lepku
500,00 Kč (294,12 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Food Code Adult drůbeží a kuřecí

Lucky Lou Food Code Adult drůbeží a kuřecí, 3 kg

  • Prémiové suché krmivo pro kočky
  • Velmi vysoká akceptace
  • Bez obilovin a lepku
629,00 Kč (209,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Food Code Adult drůbeží a losos

Lucky Lou Food Code Adult drůbeží a losos, 3 kg

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Holistické složení
  • Bez obilovin a lepku
629,00 Kč (209,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Food Code Kitten drůbeží a kuřecí

Lucky Lou Food Code Kitten drůbeží a kuřecí, 3 kg

  • Prémiové kompletní krmivo pro koťata do 1 roku
  • Receptura odpovídající věku
  • Bez obilovin a lepku
629,00 Kč (209,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Plná dóza na uchovávání suchého krmiva

Lucky Lou Plná dóza na uchovávání suchého krmiva

  • S 1 druhem mokrého a suchého krmiva
  • Včetně pamlsku v podobě nápoje
  • Rozměry: 26 x 17 x 10 cm
250,00 Kč

Doručení do 07. října

Lucky Lou Food Code Adult drůbeží a hmyz

Lucky Lou Food Code Adult drůbeží a hmyz, 1,70 kg

  • Prémiové suché krmivo pro kočky
  • Delikátní složení
  • Bez obilovin a lepku
470,00 Kč (276,47 Kč / kg)

Doručení do 07. října