Lucky Lou - mokré krmivo

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze Oblast použití Typ balení Produktové řady
Filtr

Mokré krmivo: 1 - 30 z 78 produktů

Lucky Lou Lifestage Kitten s drůbežím masem

Lucky Lou Lifestage Kitten s drůbežím masem, 800 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro juniory
  • Vybrané ingredience
  • Bez obilovin a lepku
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Extra Food Pouch s kuřecím filé ve vývaru

Lucky Lou Extra Food Pouch s kuřecím filé ve vývaru, 70 g

  • Prémiové doplňkové krmivo pro kočky
  • Obzvláště lehce stravitelné
  • Bez obilovin a lepku
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lifestage Adult s drůbežím masem a pstruhem

Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím masem a pstruhem, 400 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky. Podle vzoru přírody. Bez obilovin a lepku.
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím masem

Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím masem, 400 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočkyVysoký podíl masaBez obilovin a lepku
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Lifestage Adult s drůbežím a hovězím masem

Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím a hovězím masem, 400 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočkyVysoce kvalitní bílkovinyBez obilovin a lepku
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Lifestage Adult s drůbežím a bažantím masem

Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím a bažantím masem, 200 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Lahodná kompozice
  • Bez obilovin a lepku
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lifestage Adult s drůbežím a králičím masem

Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím a králičím masem, 800 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočkyInspirováno přírodouBez obilovin a lepku
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lifestage Adult s drůbežím a kachním masem

Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím a kachním masem, 400 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočkyDelikátní složeníBez obilovin a lepku
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Extra Food Pouch s filé z tuňáka v želé

Lucky Lou Extra Food Pouch s filé z tuňáka v želé, 70 g

  • Prémiové doplňkové krmivo pro kočky
  • Obzvláště lehce stravitelné
  • Bez obilovin a přidaného cukru
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lifestage Kitten s drůbežím a hovězím masem

Lucky Lou Lifestage Kitten s drůbežím a hovězím masem, 400 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro koťata
  • Složení odpovídající věku
  • Bez obilovin a lepku
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lifestage Adult s drůbežím masem a krevetami

Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím masem a krevetami, 400 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Lahodná receptura
  • Bez obilovin a lepku
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Extra Food Pouch s kuřecím filé v želé

Lucky Lou Extra Food Pouch s kuřecím filé v želé, 70 g

  • Prémiové doplňkové krmivo pro kočky
  • Lehce stravitelná receptura
  • Bez obilovin a lepku
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lifestage Adult s drůbežím masem a tuňákem

Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím masem a tuňákem, 800 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Chutná lépe než jakákoliv myš
  • Bez obilovin a lepku
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Lucky Lou Lifestage Adult Wild-Mix

Lucky Lou Lifestage Adult Wild-​Mix, 6x400 g (2.400 g)

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky Se 4 různými druhy zvěřiny Neodolatelně chutné
400,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Lifestage Pouch Kitten s drůbežím masem

Lucky Lou Lifestage Pouch Kitten s drůbežím masem, 300 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro koťata
  • Receptura odpovídající věku
  • Bez obilovin a lepku
70,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Lucky Lou Lifestage Adult Tasty-Mix

Lucky Lou Lifestage Adult Tasty-​Mix, 12x125 g (1.500 g)

  • Se 4 různými druhy. Chutné a lehce stravitelné. Bez obilovin a lepku.
430,00 Kč (286,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Lifestage Kitten Mix-Box

Lucky Lou Lifestage Kitten Mix-​Box, 12x125 g (1.500 g)

  • Prémiové kompletní krmivo pro koťata
  • Se 3 různými druhy
  • Složení odpovídající věku
430,00 Kč (286,67 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Lifestage Pouch Kitten s drůbežím masem a pstruhem

Lucky Lou Lifestage Pouch Kitten s drůbežím masem a pstruhem, 300 g

  • Přizpůsobeno potřebám mladých koček
  • Složení odpovídající druhu a věku
  • Bez obilovin a lepku
70,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Lifestage Pouch Adult s drůbežím a bažantím masem

Lucky Lou Lifestage Pouch Adult s drůbežím a bažantím masem, 125 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Podle vzoru přírody
  • Bez obilovin a lepku
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Lifestage Pouch Adult s drůbežím masem

Lucky Lou Lifestage Pouch Adult s drůbežím masem, 300 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Vysoce kvalitní bílkoviny
  • Bez obilovin a lepku
70,00 Kč (233,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lifestage Senior s drůbežím a hovězím masem

Lucky Lou Lifestage Senior s drůbežím a hovězím masem, 200 g

  • Speciální složení pro starší kočky
  • Chutná receptura a vybrané ingredience
  • Bez obilovin a lepku
47,21 Kč 50,00 Kč (236,05 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lifestage Pouch Adult s drůbežím masem a tuňákem

Lucky Lou Lifestage Pouch Adult s drůbežím masem a tuňákem, 125 g

  • Receptura odpovídající potřebám druhu
  • Vysoce kvalitní protein
  • Bez obilovin a lepku
50,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Extra Food kuřecí filé v želé

Lucky Lou Extra Food kuřecí filé v želé, 70 g

  • Prémiové doplňkové krmivo pro kočky
  • V delikátním želé
  • Bez obilovin a lepku
30,00 Kč (428,57 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou Lifestage Pouch Senior s drůbežím masem

Lucky Lou Lifestage Pouch Senior s drůbežím masem, 300 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Podle vzoru přírody
  • Bez obilovin a lepku
59,07 Kč 70,00 Kč (196,90 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lifestage Kitten s drůbežím masem a pstruhem

Lucky Lou Lifestage Kitten s drůbežím masem a pstruhem, 800 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro koťata
  • Receptura odpovídající věku
  • Bez obilovin a lepku
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Extra Food Pouch s tuňákem a kuřetem v želé

Lucky Lou Extra Food Pouch s tuňákem a kuřetem v želé, 70 g

  • Prémiové doplňkové krmivo pro kočky
  • Ve šťavnatém želé
  • Bez obilovin a lepku
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lifestage Adult s drůbežím masem a lososem

Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím masem a lososem, 400 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Podle vzoru přírody
  • Bez obilovin a lepku
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lifestage Adult s drůbežím masem a hmyzem

Lucky Lou Lifestage Adult s drůbežím masem a hmyzem, 400 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Vysoce kvalitní bílkoviny
  • Bez obilovin a lepku
80,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Lucky Lou SuperMono² s kančím masem

Lucky Lou SuperMono² s kančím masem, 200 g

  • Prémiové kompletní krmivo pro kočky
  • Vysoce kvalitní monoprotein
  • Bez obilovin a lepku
59,07 Kč 70,00 Kč (295,35 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Extra Food Pouch s filé z kuřete a tuňáka ve vývaru

Lucky Lou Extra Food Pouch s filé z kuřete a tuňáka ve vývaru, 70 g

  • Prémiové doplňkové krmivo pro kočky
  • Delikátní receptura
  • Monoprotein
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 20. října