Leonardo - suché krmivo

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze Oblast použití
Filtr

Suché krmivo: 16 produktů

Leonardo fresh Beef

Leonardo fresh Beef, 1,5 kg (1,50 kg)

  • S 85 % čerstvého masa
  • 15 % holistických ingrediencí
  • S kvalitními proteiny
629,00 Kč (419,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo fresh Duck

Leonardo fresh Duck, 4 kg

  • S 85 % čerstvého masa
  • 15 % holistických ingrediencí
  • S kvalitními proteiny
1 199,00 Kč (299,75 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo fresh Salmon

Leonardo fresh Salmon, 1,5 kg (1,50 kg)

  • S 85 % čerstvého masa
  • 15 % holistických ingrediencí
  • S kvalitními proteiny
629,00 Kč (419,33 Kč / kg)

Doručení do 23. října

Leonardo Adult Duck

Leonardo Adult Duck, 300 g

  • Pro dospělé kočky
  • S drůbeží, chia semínkem a krillem
  • Vyrobeno v Německu
130,00 Kč (433,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Senior - suché krmivo

Leonardo Senior -​ suché krmivo, 300 g

  • Od 10. roku života
  • S drůbeží, krillem a chia semínkem
  • Snížená energie
130,00 Kč (433,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Adult Salmon bez obilovin

Leonardo Adult Salmon bez obilovin, 1,80 kg

  • Pro dospělé kočky
  • Při alergiích a nesnášenlivostech
  • S lososem, krillem, amaranten a chia semínkem
629,00 Kč (349,44 Kč / kg)

Doručení do 23. října

Leonardo Adult Maxi bez obilovin

Leonardo Adult Maxi bez obilovin, 300 g

  • Pro kočky velkých plemen
  • Při alergiích a nesnášenlivostech
  • S drůbeží, amaranten, chia semínkem a krillem
150,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Adult Fish

Leonardo Adult Fish, 15 kg

  • Pro dospělé kočky
  • S lososem, krillem a chia semínkem
  • Vyrobeno v Německu
2 199,00 Kč (146,60 Kč / kg)

Doprava zdarma do 23. října

Leonardo Adult Light & Sterilised

Leonardo Adult Light & Sterilised, 7,5 kg (7,50 kg)

  • S drůbeží, krillem a chia semínkem
  • Vysoký obsah bílkovin
  • Snížený obsah energie
1 279,00 Kč (170,53 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Adult Complete 32/16

Leonardo Adult Complete 32/16, 300 g

  • Pro dospělé kočky
  • S drůbeží, lněným semínkem, pivovarskými kvasnicemi a sladem
  • S nízkým energetickým obsahem
100,00 Kč (333,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Pro koťátka - suché krmivo

Leonardo Pro koťátka -​ suché krmivo, 1,80 kg

  • Až do prvního roku života
  • S drůbežím a chia semínky
  • S přírodními extrakty z kvasnic
589,00 Kč (327,22 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Adult Poultry bez obilovin

Leonardo Adult Poultry bez obilovin, 300 g

  • Pro dospělé kočky
  • Při alergiích a nesnášenlivostech
  • S drůbeží, krillem, amaranten a chia semínkem
150,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Pro koťátka bez obilovin

Leonardo Pro koťátka bez obilovin, 1,80 kg

  • Až do prvního roku života
  • S drůbeží, krillem, amaranten a makrelou
  • Vyrobeno v Německu
579,00 Kč (321,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Adult Lamb

Leonardo Adult Lamb, 300 g

  • Pro dospělé kočky
  • S jehněčím, chia semínkem a krillem
  • Vyrobeno v Německu
130,00 Kč (433,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Pro koťátka Granula-Start

Leonardo Pro koťátka Granula-​Start, 1 kg

  • Pro koťata
  • S kuřecí příchutí
  • Malá velikost částic 2–4 mm
440,00 Kč (440,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Leonardo Senior bez obilovin

Leonardo Senior bez obilovin, 300 g

  • Pro starší kočky
  • S čerstvým lososem
  • Ideální při nesnášenlivostech
150,00 Kč (500,00 Kč / kg)

Doručení do 23. října