Leonardo - mokré krmivo

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze
Filtr

Mokré krmivo: 1 - 30 z 41 produktů

Leonardo Čisté kuře

Leonardo Čisté kuře, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Králík s brusinkami

Leonardo Králík s brusinkami, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Chicken with extra pulled Beef

Leonardo Chicken with extra pulled Beef, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Kuřecí paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Bažant s brusinkami

Leonardo Bažant s brusinkami, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Beef with extra pulled Beef

Leonardo Beef with extra pulled Beef, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Hovězí paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Drůbež s vejcem

Leonardo Drůbež s vejcem, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Zvěřina s borůvkami

Leonardo Zvěřina s borůvkami, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Pro koťátka, drůbež

Leonardo Pro koťátka, drůbež, 85 g

  • Pro mladé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Senior kuře

Leonardo Senior kuře, 85 g

  • Pro starší sametové tlapky
  • S kuřetem, dýní a lososovým olejem
  • Živočišný zdroj bílkovin
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Lamb with extra pulled Beef

Leonardo Lamb with extra pulled Beef, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Jehněčí paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Duck with extra pulled Beef

Leonardo Duck with extra pulled Beef, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Kachní paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Turkey s extra trhaným hovězím

Leonardo Turkey s extra trhaným hovězím, 70 g

  • Pro dospělé kočky
  • Krůtí paštika s trhaným hovězím
  • Šetrně vařeno
40,00 Kč (571,43 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Superior Selection - kuře se špenátem

Leonardo Superior Selection -​ kuře se špenátem, 200 g

  • S kuřecím masem, vnitřnostmi a špenátem
  • S lososovým olejem
  • Vyrobeno v Německu
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Superior Selection - kachna s kuřetem

Leonardo Superior Selection -​ kachna s kuřetem, 200 g

  • S kuřecím a kachním masem, vnitřnostmi a mrkví
  • S lososovým olejem
  • Vyrobeno v Německu
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Krocan s extra filetovými kousky

Leonardo Krocan s extra filetovými kousky, 400 g

  • Pro dospělé kočky
  • S krůtími filety
  • Bez cukru a umělých látek
100,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Pro koťátka

Leonardo Pro koťátka, 200 g

  • S drůbeží
  • Bez cukru a obilovin
  • Vyrobeno v Německu
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Superior Selection - krocan s pstruhem

Leonardo Superior Selection -​ krocan s pstruhem, 200 g

  • Krůtí maso, pstruh a brusinky
  • S lososovým olejem
  • Vyrobeno v Německu
50,00 Kč (250,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Telecí se zeleninou

Leonardo Telecí se zeleninou, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Čistý krocan

Leonardo Čistý krocan, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Býk s borůvkami

Leonardo Býk s borůvkami, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Bohaté na králíka

Leonardo Bohaté na králíka, 400 g

  • Pro dospělé kočky
  • S králíkem
  • Bez cukru a obilovin
90,00 Kč (225,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Bohaté na hovězí

Leonardo Bohaté na hovězí, 800 g

  • Pro dospělé kočky
  • S hovězím
  • Bez cukru a obilovin
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Bohaté na mořské ryby

Leonardo Bohaté na mořské ryby, 800 g

  • Pro dospělé kočky
  • S mořskými rybami
  • Bez cukru a obilovin
130,00 Kč (162,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Kuře s extra filetovými kousky

Leonardo Kuře s extra filetovými kousky, 200 g

  • Pro dospělé kočky
  • S kuřecími filety
  • Bez cukru a umělých látek
70,00 Kč (350,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Masové menu

Leonardo Masové menu, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Kachna se sýrem

Leonardo Kachna se sýrem, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Čisté hovězí

Leonardo Čisté hovězí, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Jehně s brusinkami

Leonardo Jehně s brusinkami, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Bohaté na játra

Leonardo Bohaté na játra, 400 g

  • Pro dospělé kočky
  • S játry
  • Bez cukru a obilovin
90,00 Kč (225,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Leonardo Pstruh s mátou

Leonardo Pstruh s mátou, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Ingredience vařené v porcovaných sáčcích
  • Bez obilovin a cukru
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října