Krmivo a domečky pro ježky

Filtrovat a seřadit

Cena Značky
Filtr

Ježci: 7 produktů

Sprej proti parazitům pro hlodavce, fretky a ježky

Bio Schutz Sprej proti parazitům pro hlodavce, fretky a ježky, 150 ml

  • Účinkuje během několika sekund
  • Účinný také na larvy a vajíčka
  • Bez zápachu
250,00 Kč (1 666,67 Kč / l)

Doručení do 06. října

Bio Schutz Sprej na ochranu domácích mazlíčků

Bio Schutz Sprej na ochranu domácích mazlíčků, 500 ml

  • Rychlý účinek a dlouhodobá ochrana
  • Nízký zápach a účinný proti mnoha druhům
  • Bez pyrethra a pyrethroidů
350,00 Kč (700,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Esschert Design Domek pro ježky XL

Esschert Design Domek pro ježky XL

  • Navštěvováno po celý rok
  • Poskytuje ochranu před predátory
  • Rozměry: 78,5 x 38,5 x 41,5 cm
2 749,00 Kč

Doprava zdarma do 06. října

Esschert Design Krmivo pro ježky v kbelíku

Esschert Design Krmivo pro ježky v kbelíku, 1,50 kg

  • Vysoce kvalitní krmivo
  • Praktický kbelík
  • Pestré složení
320,00 Kč (213,33 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Krmivo pro ježky

Esschert Design Krmivo pro ježky, 750 g

  • Směs bohatá na živiny
  • Vyvážené složení
  • Snadné skladování
420,00 Kč (560,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Esschert Design Krmivo pro ježky

Esschert Design Krmivo pro ježky

  • Vysoce kvalitní doplňkové krmivo pro ježky
  • S 25 % sušeného hovězího masa
  • V uzavíratelném kbelíku
350,00 Kč

Doručení do 15. října

Esschert Design Ježčí průchod

Esschert Design Ježčí průchod

  • Průchod pro ježky
  • Pro dřevěné i kovové ploty
  • Vyrobeno z robustního železa
200,00 Kč

Doručení do 20. října