Kattovit Regenerační kúra kuře, 185 g
Vysoce kvalitní dietní kompletní krmivo se zvýšeným obsahem energie
33,48 Kč 40,00 Kč -16%
(180,97 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Po operacích, při podváze apod.
- Vysoký obsah kalorií a přesto snadno stravitelná
- Chutná receptura s kvalitními surovinami
K tomu se hodí
Popis
Toto vysoce kvalitní dietní kompletní krmivo bylo speciálně vyvinuto pro kočky v rekonvalescenci a pro kočky s nízkou chutí k jídlu nebo špatným příjmem potravy. Chutná receptura se zvýšeným obsahem kalorií a živin je snadno stravitelná a poskytuje výživovou podporu odpovídající potřebám koček po nemocech, operacích i v mnoha dalších situacích.
- Vysoce kvalitní dietní kompletní krmivo
- Doporučeno pro výživovou regeneraci po operacích a nemocech, při nedostatcích, podváze, nechutenství apod.
- Zvýšený obsah energie a živin
- Obzvlášť chutné
- Snadno stravitelné
- Bez lepku
- P-receptura
- Jemné kuřecí kousky
Doporučené dávkování:
- Před použitím krmiva a prodloužením doby krmení se doporučuje konzultace s veterinářem.
- Doba krmení: do úplného zotavení
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti 3 kg: 155 g
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti 4 kg: 190 g
- Denní dávka pro kočku o hmotnosti 5 kg: 220 g
- V případě nechutenství může pomoci mírné ohřátí krmiva, které zvýrazní jeho chuť.
- Přidáním tvarohu nebo trochy oleje můžete krmivo obohatit o kalorie – vždy to ale nejprve konzultujte s veterinářem a podávejte jen malé množství, abyste předešli zažívacím potížím!
- Individuální potřeba krmiva závisí také na věku, aktivitě, podmínkách chovu a plemeni kočky.
- Dbejte na to, aby měla Vaše kočka vždy k dispozici dostatek čerstvé pitné vody.
| Produkt č. | KTV-181021 |
|---|---|
| Obsah: | 185 g |
| EAN: | 4000158780614 |
| Výrobce č. | 181021 |
| Značky: | Kattovit |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez barviv, bez lepku |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | regenerace |
Složení
42 % kuře (svalovina, játra, srdce, žaludek, kůže, vejce), játra, plíce, svalovina, minerály, lososový olej
Složení
Analytické složky
| Složení | na 1 porci (100 g) |
|---|---|
| surový protein | 11 % |
| obsah tuku | 8 % |
| surová vláknina | 0,5 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 2 % |
| Obsah vlhkosti | 78 % |
| vápník | 0,25 % |
| fosfor | 0,22 % |
| hořčík | 0,015 % |
| obsah kalorií | 113 kcal |
Výživové přísady
| Složení | na 1 porci (1 kg) |
|---|---|
| Vitamin D3 | 200 IE |
| vitamín e | 20 mg |
| zinek | 5 mg |
| jód | 0,2 mg |
| mangan | 2 mg |
| taurin | 500 mg |
Právní informace
| Výrobce: | Finnern GmbH & Co. KG, Bahnhofstr. 11, 27283, Verden/Aller, Německo, www.finnern.de |
|---|
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Kattovit Regenerační kúra kuře (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování