Royal Canin Dental Care Medium, 10 kg
Suché krmivo pro středně velké psy s citlivými zuby
1 879,00 Kč
(187,90 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Snižuje tvorbu zubního plaku
Popis
Zdravý chrup je u psů naprostý základ. Pokud se bakterie nahromaděné na zubech po jídle správně neodstraní, může se rychle vytvořit plak a následně zubní kámen, který může představovat riziko pro zdraví psa. ROYAL CANIN Dental Care Medium je chutné kompletní krmivo vhodné pro psy s hmotností od 11 do 25 kg, které může přispět k ochraně psího chrupu.
Funkční textura granulí ROYAL CANIN Dental Care Medium je navržena tak, aby při žvýkání pomáhala čistit psí zuby. Pokročilé granule při každém soustu obklopují zuby psa, a tím přispívají k mechanickému čištění jejich povrchu během žvýkání. Výživné granule ROYAL CANIN Dental Care Medium jsou navíc obohaceny o chelátory, které vážou vápník ve slinách psa, a pomáhají tak omezovat opětovnou tvorbu zubního plaku a podporovat zdraví zubů.
Výživový program Dental Care je dostupný jako křupavé suché krmivo a je vhodný jako kompletní krmivo.
Příslib kvality ROYAL CANIN je podložen vědeckými důkazy: v interních studiích bylo prokázáno, že ROYAL CANIN Dental Care Medium snižuje opětovnou tvorbu zubního plaku až o 99 %. ROYAL CANIN Dental Care Medium tak prokazatelně účinně přispívá k boji proti zubnímu kameni.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
hmotnost 11 kg: 150 g suchého krmiva; hmotnost 15 kg: 189 g suchého krmiva; hmotnost 20 kg: 234 g suchého krmiva; hmotnost 25 kg: 277 g suchého krmiva
► běžná aktivita:
hmotnost 11 kg: 173 g suchého krmiva; hmotnost 15 kg: 219 g suchého krmiva; hmotnost 20 kg: 271 g suchého krmiva; hmotnost 25 kg: 321 g suchého krmiva
► vysoká aktivita:
hmotnost 11 kg: 197 g suchého krmiva; hmotnost 15 kg: 248 g suchého krmiva; hmotnost 20 kg: 308 g suchého krmiva; hmotnost 25 kg: 364 g suchého krmiva
| Produkt č. | ROC-4737 |
|---|---|
| Obsah: | 10 kg |
| EAN: | 3182550894265 |
| Výrobce č. | 4737 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | střední (11–25 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | zuby |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
kukuřičná krmná mouka, drůbeží bílkovina (sušený), rýže, živočišný tuk, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), sušená řepná dužina, lignocelulóza, minerály, celulózový prášek
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 23 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 16 % |
| surová vláknina | 2,6 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6 % |
| NFE | 42,9 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 15.500 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (E1) | 39 mg |
| jód (E2) | 3,9 mg |
| měď (E4) | 12 mg |
| mangan (E5) | 51 mg |
| zinek (E6) | 128 mg |
| selen (E8) | 0,07 mg |
| trifosforečnan pentasodný | 3,5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Dental Care Medium (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování