Happy Cat

Zdravá výživa pro Vaši kočku začíná pečlivou přípravou: regionální suroviny té nejvyšší kvality a šetrné výrobní postupy umožňují vytvářet výživná a vyvážená jídla pro každou potřebu – ať už jde o kotě, kočičího seniora nebo zvíře s nadváhou. Tradiční rodinná značka nabízí chovatelům koček už více než 50 let skvělý výběr vybraných produktů.

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Životní fáze Typ balení
Filtr

Happy Cat: 10 produktů

Happy Cat Meat in Sauce kachna v kapsičce

Happy Cat Meat in Sauce kachna v kapsičce, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vhodné pro kastrované/sterilizované kočky
  • Poskytuje dostatek tekutin
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Meat in Sauce žaludek a střeva v kapsičce

Happy Cat Meat in Sauce žaludek a střeva v kapsičce, 85 g

  • Pro kočky s citlivým trávením
  • S křehkými kousky
  • V omáčce
25,85 Kč 30,00 Kč (304,12 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Cat Meat in Sauce Kitten drůbež v kapsičce

Happy Cat Meat in Sauce Kitten drůbež v kapsičce, 85 g

  • Pro koťata a mladé kočky
  • Lahodné kousky
  • V omáčce
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Minkas Perfect Mix suché krmivo - drůbež, ryba a jehněčí

Happy Cat Minkas Perfect Mix suché krmivo -​ drůbež, ryba a jehněčí, 1,5 kg (1,50 kg)

  • Pro dospělé kočky
  • S omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami
  • S juka pro redukci zápachu stolice
180,00 Kč (120,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Cat Minkas DuoPaté drůbeží a jehněčí

Happy Cat Minkas DuoPaté drůbeží a jehněčí, 100 g

  • Pro dospělé kočky
  • Jemná paštika v omáčce
  • Vyvážený obsah bílkovin
25,85 Kč 30,00 Kč (258,50 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Cat Meat in Sauce Kitten kachna v kapsičce

Happy Cat Meat in Sauce Kitten kachna v kapsičce, 85 g

  • Pro koťata a mladé kočky
  • Lahodné kousky
  • V omáčce
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Cat Meat in Sauce jehněčí v kapsičce

Happy Cat Meat in Sauce jehněčí v kapsičce, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Vhodné pro kastrované/sterilizované kočky
  • Poskytuje dostatek tekutin
30,00 Kč (352,94 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Cat Suché krmivo Care Light

Happy Cat Suché krmivo Care Light, 1,30 kg

  • Pro dospělé kočky
  • Pro kočky s nadváhou
  • S vlákninou, která zasytí
250,00 Kč (192,31 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Cat Bio kuře a kachna čerstvá kapsička

Happy Cat Bio kuře a kachna čerstvá kapsička, 85 g

  • Pro dospělé kočky
  • Bio kvalita
  • Bez cukru a sóji
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Happy Cat Minkas DuoPaté hovězí a divoký losos

Happy Cat Minkas DuoPaté hovězí a divoký losos, 100 g

  • Pro dospělé kočky
  • Jemná paštika v omáčce
  • Vyvážený obsah bílkovin
30,00 Kč (300,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října