Dog Comets Exoplanet míček s bodlinami růžový, M
Péče o zuby a zábava při hře pro Vašeho psa
67,20 Kč 80,00 Kč -16%
(včetně 21% DPH
-
Dog Comets
Exoplanet - ježatý míček oranžový
Zábava při hře a péče o zuby pro Vašeho psa
33,48 Kč 40,00 Kč -
Dog Comets
Exoplanet míček s bodlinami růžový
Péče o zuby a zábava při hře pro Vašeho psa
67,20 Kč 80,00 Kč -
Dog Comets
Exoplanet - ježatý míček, zelený
Péče o zuby během hraní
33,48 Kč 40,00 Kč
Vlastnosti
- Vysoce kvalitní hračka pro psy
- Masíruje dásně
- S integrovaným pískátkem
Popis
Jak skvělé je spojit užitečné s příjemným – přesně jako s tímto hracím míčkem v zářivě růžové barvě. Ten totiž přináší nejen spoustu zábavy při aportování, ale zároveň podporuje péči o zuby. Jeho četné bodliny masírují dásně Vašeho psa a navíc umožňují snadné uchopení míčku. Integrované pískátko se postará o dodatečnou motivaci při hře a ještě více zábavy při bujarém dovádění.
- Vysoce kvalitní hračka pro psy
- Z robustního a flexibilního materiálu TPR
- Struktura s bodlinami pro péči o zuby a masáž dásní při hře
- Optimálně skáče a plave
- Integrované pískátko
- Ideální pro aportování
- S pískátkem pro extra zábavu
Rozměry:
| S | 5 cm |
| M | 8 cm |
| L | 10,5 cm |
| Produkt č. | HAC-COME016I |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 8716759637436 |
| Výrobce č. | COME016I |
| Značky: | Dog Comets |
| Vlastnosti produktu: | pískající |
| Materiál: | TPR plast (termoplastická guma) |
Právní informace
| Výrobce: | Hofman Animal Care, De Leemkoele 2, 7468, DM Enter, Nizozemsko, www.hofmananimalcare.nl |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Dog Comets Exoplanet míček s bodlinami růžový (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování