Doby - lahodné žvýkací pamlsky a vysoce kvalitní oleje

Nakupovat dle kategorií

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti
Filtr

Doby: 1 - 30 z 68 produktů

Doby Jumbo dlouhý koňský býkovec

Doby Jumbo dlouhý koňský býkovec

  • Přibližně 60 cm dlouhé
  • Sušené a odolné
  • Bez konzervačních látek
500,00 Kč

Doručení do 06. října

Doby Lososový olej

Doby Lososový olej, 1 Liter

  • S omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami
  • V potravinářské kvalitě
  • Lisované za studena
400,00 Kč (400,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Doby Krájená hovězí kůže z hlavy

Doby Krájená hovězí kůže z hlavy, 500 g

  • Tvrdá konzistence
  • Šetrně zpracované
  • Bez konzervačních látek
330,00 Kč (660,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Hovězí šíjová šlacha

Doby Hovězí šíjová šlacha, 1 kg

  • Velmi tvrdá konzistence
  • Šetrně zpracované
  • 100% přírodní
579,00 Kč (579,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Vepřové ucho

Doby Vepřové ucho, 15

  • 100 % vepřové
  • Čistě přírodní produkt
  • Bez umělých aromat
480,00 Kč

Doručení do 06. října

Doby Hovězí dršťky

Doby Hovězí dršťky, 500 g

  • Lahodná pochoutka
  • Bez konzervačních látek
  • Čistě přírodní produkt
259,53 Kč 330,00 Kč (519,06 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Koňské plíce a srdce

Doby Koňské plíce a srdce, 1 kg

  • Ideální pro štěňata a starší psy
  • Měkké a chutné
  • Bez konzervačních látek
749,00 Kč (749,00 Kč / kg)

Doručení do 23. října

Doby Koňská kůže z hlavy

Doby Koňská kůže z hlavy, 200 g

  • S srstí
  • Podporuje péči o zuby
  • Bez přidaných aromat
139,65 Kč 180,00 Kč (698,25 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Vepřové uši s medem

Doby Vepřové uši s medem, 5 ks

  • Nízkotučná pochoutka
  • S medovou polevou
  • Obzvlášť chutná
269,52 Kč 340,00 Kč

Doručení do 06. října

Doby Krájená hovězí průdušnice

Doby Krájená hovězí průdušnice, 500 g

  • Pevná konzistence
  • Podporuje žvýkací svaly
  • Čistě přírodní produkt
330,00 Kč (660,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Hovězí ucho s ušním boltcem

Doby Hovězí ucho s ušním boltcem, 10 ks

  • Pro velkou radost ze žvýkání
  • Nízký obsah tuku
  • Bez umělých aromat
299,49 Kč 380,00 Kč

Doručení do 06. října

Doby Konopný olej

Doby Konopný olej, 1 Liter

  • S kyselinou gama-linolenovou
  • S omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami
  • Vysoce kvalitní a lisované za studena
799,00 Kč (799,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Doby Trickats masové proužky

Doby Trickats masové proužky, 1 kg

  • 100 % hovězí
  • Měkké sušené maso
  • Výrazná chuť
749,00 Kč (749,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Žvýkací kost pro juniory/seniory

Doby Žvýkací kost pro juniory/seniory, 17 cm

  • Snadné ke žvýkání
  • Granulované složení
  • Chutný pamlsek
150,00 Kč

Doručení do 23. října

Doby Přírodní žvýkací kost lososové barvy

Doby Přírodní žvýkací kost lososové barvy, 22 cm

  • S hovězí kůží a dršťkami
  • Bez konzervačních látek
  • Chutná zábava při žvýkání
100,00 Kč

Doručení do 06. října

Doby Kniha (hovězí žaludek)

Doby Kniha (hovězí žaludek), 1 kg

  • Vhodné také pro štěňata a starší psy
  • Bohaté na vlákninu
  • Nízký obsah tuku a kalorií
799,00 Kč (799,00 Kč / kg)

Doručení do 23. října

Doby Hovězí plíce a srdce

Doby Hovězí plíce a srdce, 1 kg

  • Jemná, měkká konzistence
  • Ideální pro štěňata a starší psy
  • Čistě přírodní produkt
609,00 Kč (609,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Žvýkací kost z koňského masa 12 cm

Doby Žvýkací kost z koňského masa 12 cm

  • 100 % koňská kůže
  • Velmi vysoký obsah bílkovin
  • Lahodná zábava při žvýkání
200,00 Kč

Doručení do 06. října

Doby Mix z koňského masa

Doby Mix z koňského masa, 200 g

  • Různé pochoutky
  • 100 % kůň
  • Bohaté na bílkoviny
240,00 Kč (1 200,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Žvýkací kost z jelena 12 cm

Doby Žvýkací kost z jelena 12 cm

  • 100 % jelení kůže
  • Velmi vysoký obsah bílkovin
  • Chutná zábava při žvýkání
180,00 Kč

Doručení do 06. října

Doby Barfers Omega 3-6-9 bylinný olej

Doby Barfers Omega 3-​6-​9 bylinný olej, 500 ml

  • S lososovým olejem
  • Obohaceno o bylinky
  • S omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami
450,00 Kč (900,00 Kč / l)

Doručení do 06. října

Doby Hovězí žvýkací mix

Doby Hovězí žvýkací mix, 1 kg

  • 100 % hovězí
  • Různé pochoutky
  • Bez aromat
629,00 Kč (629,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Přírodní žvýkací tyčinka 20 cm

Doby Přírodní žvýkací tyčinka 20 cm, 2 ks

  • 100 % přírodní
  • Podporuje péči o zuby
  • Šetrně zpracované
130,00 Kč (65,00 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Doby Býčí penis – půlený

Doby Býčí penis – půlený

  • S vysokým obsahem bílkovin
  • Přirozeně chutné
  • Ideální jako svačinka
331,93 Kč 350,00 Kč

Doručení do 06. října

Doby Jumbo hovězí skalp

Doby Jumbo hovězí skalp, 2 ks

  • 100 % hovězí
  • Přírodní a bez umělých aromat
  • Chutná odměna
270,00 Kč (135,00 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Doby Jehněčí ucho

Doby Jehněčí ucho, 200 g

  • Bohaté na bílkoviny
  • Nízký obsah tuku
  • Ideální na žvýkání
350,00 Kč (1 750,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Žvýkací kost s náplní z drštěk

Doby Žvýkací kost s náplní z drštěk, 22 cm

  • Lahodná náplň
  • Podporuje péči o zuby
  • Bez barviv a konzervačních látek
150,00 Kč

Doručení do 06. října

Doby Krájená koňská průdušnice

Doby Krájená koňská průdušnice, 100 g

  • Části koňské průdušnice
  • Bohaté na vápník
  • Pro dlouhotrvající radost ze žvýkání
150,00 Kč (1 500,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

Doby Telecí střeva

Doby Telecí střeva, 3 ks

  • Odolná pochoutka
  • S minerálními látkami
  • 100 % hovězí
150,00 Kč (50,00 Kč / ks)

Doručení do 06. října

Doby Koňský jícen

Doby Koňský jícen, 100 g

  • Nízký obsah tuku a skvělá chuť
  • Bohaté na bílkoviny
  • Bez konzervačních látek
200,00 Kč (2 000,00 Kč / kg)

Doručení do 06. října

U Doby najdete kromě kvalitních olejů také spoustu chutných žvýkacích pamlsků pro psy – zcela bez barviv, konzervantů a aromat! Používají se výhradně přírodní, pečlivě zpracované suroviny a hotové pochoutky nadchnou každého psa.