Churu Fun Bites 8x12 g, Kuřecí wraps (96 g)
Takto je mlsání obzvláště zábavné
230,00 Kč
(2 395,83 Kč / kg, včetně 12% DPH
-
Churu
Bites 3x10 g
Lahodné polštářky k mlsání
80,00 Kč(2 666,67 Kč / kg) -
Churu
Fun Bites 8x12 g
Takto je mlsání obzvláště zábavné
230,00 Kč(2 395,83 Kč / kg) -
Churu
Juicy Bites 3 x 11,3g
Neodolatelně šťavnatý a měkký pamlsek pro kočky
90,00 Kč(2 647,06 Kč / kg) -
Churu
Bites 8x20 g
Odměna s něčím navíc
165,84 Kč 180,00 Kč(1 727,50 Kč / kg) -
Vlastnosti
- Doplňkové krmivo pro kočky
- Kousky ideální velikosti
- Bez obilovin
Popis
Protřepejte! Fun Bites, které jsou zvenku měkké a uvnitř krémové, představují neodolatelný požitek pro Vaši kočku a nadchnou nejen dvěma texturami, ale také vybranými ingrediencemi a recepturou odpovídající potřebám daného druhu. A protože je jejich obsah kalorií obzvláště nízký, můžete s klidem dopřát o jeden chutný polštářek navíc.
- Vysoce kvalitní doplňkové krmivo pro dospělé kočky
- Malá sousta s měkkým obalem a krémovou náplní
- Vysoký podíl tekutin - podporuje příjem tekutin Vaší kočky
- S tuňákem z odpovědného rybolovu a kuřecím masem z chovu odpovídajícího potřebám zvířat
- S vitamínem E a extraktem ze zeleného čaje
- Nízký obsah kalorií
- Lze podávat z ruky pro posílení vzájemného pouta nebo jako chutný topping na hlavní krmivo
- Optimální pomoc při podávání léků
- Bez obilovin a umělých barviv a konzervačních látek
Doporučení pro krmení:
- Podávejte kousky přímo z ruky nebo je přidejte jako topper na hlavní krmivo Vaší kočky.
- Po otevření uchovávejte v chladničce.
| Produkt č. | CHU-EU741 |
|---|---|
| Obsah: | 96 g |
| EAN: | 4262365731746 |
| Výrobce č. | EU741 |
| Značky: | Churu |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez konzervantů, bez umělých barviv, bez obilovin |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 27,3 % |
| surová vláknina | 0,1 % |
| surové oleje a tuky | 4,4 % |
| surový popel | 1,9 % |
| vlhkost | 56 % |
| Energie | 1.700 kcal |
Senzorické přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín E | 81 mg |
Složení
58 % Kuřecí maso, 13,5 % tuňák, sušená tapioka, proteinový prášek, kaseinát sodný, 0,65 % extrakt z kuřecího masa, kvasničný extrakt
Právní informace
| Výrobce: | Inaba Foods GmbH, Berliner Allee 29, 40212, Düsseldorf, Německo, wo_meissner@inaba-foods.co.jp, www.inabafoods-europe.com |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Churu Fun Bites 8x12 g (čeština)
Z našeho blogu:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování