Cesar Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g, 6 + 7 zdarma
Mokré krmivo pro dospělé psy
499,25 Kč 1 457,79 Kč -66%
(96,01 Kč / kg, Všechny ceny zahrnují DPH
Vlastnosti
- 2 druhy, 4 kapsičky po 100 g
- Vařeno v sáčku
- Extra čerstvé a aromatické
Popis
Plnohodnotné mokré krmivo, extra šťavnaté: velké masové kousky, spousta omáčky a lahodné želé dělají z každé porce chutné gurmánské menu. V čem je zvláštnost? Všechny pečlivě vybrané ingredience jsou šetrně vařeny přímo v čerstvém sáčku. Každé menu tak zůstává neporovnatelně čerstvé a aromatické. Balení obsahuje dvě varianty - celkem 4 sáčky po 100 g.
Upozornění výrobce: Zbytky krmiva uchovávejte v chladu maximálně 2 dny. Doporučuje se kombinace mokrého a suchého krmiva Cesar: Jeden sáček obsahuje 100 g mokrého krmiva. Jeden sáček lze denně nahradit 50 až 95 g suchého krmiva podle tělesné hmotnosti psa. Psi o hmotnosti 5 kg potřebují denně 1½ sáčku + 50 g suchého krmiva; psi o hmotnosti 15 kg potřebují denně 4 sáčky + 95 g suchého krmiva.
Tato sada obsahuje následující produkty:
-
Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g od Cesar
Mokré krmivo pro dospělé psy
Obsah: 400 g
- 2 druhy, 4 kapsičky po 100 g
- Vařeno v sáčku
- Extra čerstvé a aromatické
| Produkt č. | CES-434231-13+13 |
|---|---|
| Obsah: | 5,20 kg |
| Značky: | Cesar |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Obsah: | 100 - 200 g |
| Životní fáze: | dospělý |
Složení
Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g
44 % maso a vedlejší produkty živočišného původu (4 % kuře), obiloviny, 4 % zelenina (sušená mrkev, hrách, minerály, rostlinné vedlejší produkty)
Složení
Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g
| Složení | pro/na 100 g |
|---|---|
| měď | 1,3 mg |
| jód | 0,28 mg |
| železo | 3,6 mg |
| zinek | 19,4 mg |
| mangan | 2,2 mg |
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Cesar Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování