Cesar

Mokré krmivo pro psy Cesar provází Vašeho mazlíčka ve všech životních fázích – ať už jde o hravého juniora, nebo pohodového seniora. Pečlivě vyvinuté receptury s kvalitními živočišnými bílkovinami, lákavé textury a vytříbené chutě přesvědčují náročné chovatele po celém světě.

Filtrovat a seřadit

Cena Příchuť Vlastnosti Typ balení
Filtr

Cesar: 24 produktů

Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g

Cesar Selekce v omáčce Kuře a zelenina, Hovězí a mrkev, 4x100 g, 400 g

  • 2 druhy, 4 kapsičky po 100 g
  • Vařeno v sáčku
  • Extra čerstvé a aromatické
89,70 Kč 120,00 Kč (224,25 Kč / kg)

Doručení do 07. října

4x150 g Výběr z venkovské kuchyně v omáčce

Cesar 4x150 g Výběr z venkovské kuchyně v omáčce, 600 g

  • 4 druhy venkovského ragú po 150 g
  • Šťavnaté kousky a přílohy
  • Vysoký obsah bílkovin a vláčné
120,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Senior 10+ s jemným kuřetem a rýží v želé

Cesar Senior 10+ s jemným kuřetem a rýží v želé, 150 g

  • Masová paštika, rýže a želé
  • Speciálně pro psy 10+
  • Bez umělých aromat a barviv
40,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Zahradní výběr s drůbežím masem, zeleninou a rýží

Cesar Zahradní výběr s drůbežím masem, zeleninou a rýží, 150 g

  • Mokré krmivo pro dospělé psy
  • Paštika, zeleninová rýže a želé
  • Vysoký obsah bílkovin a vlhkosti
40,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Venkovská kuchyně s telecím a krůtou v lahodné omáčce

Cesar Venkovská kuchyně s telecím a krůtou v lahodné omáčce, 150 g

  • Vydatné ragú
  • Vysoký obsah bílkovin a vláčné
  • Optimální pestrost
40,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cesar PLUSPACK 20 + 8 ZDARMA (2 druhy)

Cesar PLUSPACK 20 + 8 ZDARMA (2 druhy)

  • 14x venkovské ragú, po 150 g
  • 14x klasická terrina, po 150 g
  • Šťavnaté kousky a pevná textura
659,00 Kč

Doručení do 07. října

Cesar Zahradní terina s vydatným hovězím

Cesar Zahradní terina s vydatným hovězím, 300 g

  • Vyvážené a chutné
  • Přírodní ingredience
  • Bez cukru a umělých přísad
50,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Fresh Bowls Drůbež s červenou rýží, zelenými fazolkami a dýní

Cesar Fresh Bowls Drůbež s červenou rýží, zelenými fazolkami a dýní, 85 g

  • S chutným drůbežím
  • Bez umělých aromat
  • Vyvážené a šetrně připravené
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Multipack 12x100 g Pouch - Selekce v omáčce

Cesar Multipack 12x100 g Pouch -​ Selekce v omáčce, 1.200 g

  • 4 druhy po 100 g
  • Bez přidaného cukru
  • S masem a zeleninou
190,00 Kč (158,33 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Venkovská kuchyně s drůbežím a zeleninou v lahodné omáčce

Cesar Venkovská kuchyně s drůbežím a zeleninou v lahodné omáčce, 150 g

  • Vydatné a bohaté
  • Vysoký obsah bílkovin a vláčné
  • Šťavnatá ragú textura
40,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Fresh Bowls Kuře se sladkými bramborami, zelenými fazolkami a ječmenem

Cesar Fresh Bowls Kuře se sladkými bramborami, zelenými fazolkami a ječmenem, 85 g

  • S jemným kuřecím masem
  • Bez přidaného cukru
  • Vyvážené a šetrně připravené
40,00 Kč (470,59 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cesar Zahradní terina s telecím a mrkví

Cesar Zahradní terina s telecím a mrkví, 300 g

  • Vyvážené a chutné
  • Přírodní ingredience
  • Bez cukru a umělých přísad
50,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cesar Natural Goodness Bio terina s rybou

Cesar Natural Goodness Bio terina s rybou, 100 g

  • Jemná textura
  • S rybou, hráškem a mrkví
  • Bez obilovin
40,00 Kč (400,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cesar Klasik s jemným hovězím a játry

Cesar Klasik s jemným hovězím a játry, 150 g

  • Intenzivní masová chuť
  • Vysoký obsah bílkovin a vláčné
  • Bohaté a šťavnaté
40,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cesar Natural Goodness terina bohatá na hovězí

Cesar Natural Goodness terina bohatá na hovězí, 400 g

  • Pro dospělé psy
  • Přírodní ingredience
  • Se superpotravinami
70,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cesar Natural Goodness terina bohatá na kuře

Cesar Natural Goodness terina bohatá na kuře, 400 g

  • Pro dospělé psy
  • Přírodní ingredience
  • Se superpotravinami
70,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cesar Klasik s jemným telecím a drůbežím

Cesar Klasik s jemným telecím a drůbežím, 150 g

  • Výrazné maso a šťavnaté želé
  • Vysoký obsah bílkovin a vláčné
  • Bohatá receptura
40,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cesar Klasik terina s jemným kuřetem a krůtou

Cesar Klasik terina s jemným kuřetem a krůtou, 150 g

  • Bohatá receptura
  • Vysoký obsah bílkovin a vláčné
  • Se šťavnatým želé
40,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Venkovská kuchyně s krůtou a hovězím v lahodné omáčce

Cesar Venkovská kuchyně s krůtou a hovězím v lahodné omáčce, 150 g

  • Vydatná pestrost
  • Vysoký obsah bílkovin a vláčné
  • Šťavnatá ragú textura
40,00 Kč (266,67 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cesar Sušené kuře a losos

Cesar Sušené kuře a losos, 1,40 kg

  • Kompletní krmivo pro dospělé psy
  • Vyvážená receptura
  • Bez přidaného cukru
200,00 Kč (142,86 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cesar 4x150 g Klasická selekce

Cesar 4x150 g Klasická selekce, 600 g

  • 4 druhy po 150 g
  • Pevná a šťavnatá konzistence
  • Vysoký obsah bílkovin a vláčné
120,00 Kč (200,00 Kč / kg)

Doručení do 07. října

Cesar Sušené hovězí a drůbeží maso

Cesar Sušené hovězí a drůbeží maso, 1,40 kg

  • Kompletní krmivo pro dospělé psy
  • Speciálně vyvinuto pro menší tlamu
  • Bez přidaného cukru
170,00 Kč (121,43 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Cesar Klasik terina s jemným kuřetem

Cesar Klasik terina s jemným kuřetem, 300 g

  • Bohatá receptura
  • Vysoký obsah bílkovin a vláčné
  • Se šťavnatým želé
50,00 Kč (166,67 Kč / kg)

Doručení do 20. října

Natural Goodness terina bohatá na jehněčí

Cesar Natural Goodness terina bohatá na jehněčí, 400 g

  • Pro dospělé psy
  • Přírodní ingredience
  • Se superpotravinami
70,00 Kč (175,00 Kč / kg)

Momentálně není k dispozici