Bio Schutz Sprej proti parazitům pro hlodavce, fretky a ježky, 150 ml
Biocidní přípravek pro hlodavce, fretky a ježky
250,00 Kč
(1 666,67 Kč / l, včetně 21% DPH
-
Bio Schutz
Sprej proti parazitům pro ptáky
Biocidní přípravek pro ptáky
250,00 Kč(1 666,67 Kč / l) -
Bio Schutz
Sprej proti parazitům pro hlodavce, fretky a ježky
Biocidní přípravek pro hlodavce, fretky a ježky
250,00 Kč(1 666,67 Kč / l) -
Bio Schutz
Sprej proti parazitům pro plazy
Biocidní přípravek pro suchozemské plazy
250,00 Kč(1 666,67 Kč / l)
Vlastnosti
- Účinkuje během několika sekund
- Účinný také na larvy a vajíčka
- Bez zápachu
Popis
Tento produkt je sprej proti parazitům pro všechny druhy hlodavců, stejně jako pro ježky a fretky: chrání zvířata i jejich okolí před napadením parazity, larvami a vajíčky. Sprej spolehlivě odstraní i již přítomné škůdce během několika sekund. Produkt je bez zápachu.
Důležité upozornění: Bio Schutz Parasitenspray pro hlodavce, fretky a ježky používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o produktu.
Tip: Chcete se dozvědět více o použití tohoto produktu? Stačí kliknout na PDF soubor níže.
| Produkt č. | BSZ-BS280 |
|---|---|
| Obsah: | 150 ml |
| EAN: | 9006226002805 |
| Výrobce č. | BS280 |
| Značky: | Bio Schutz |
| Malé zvíře: | zakrslý králík, morče, křeček, myš, krysa, pískomil, osmák (Degu), činčila, fretka |
| Vlastnosti produktu: | připraveno k použití, bez zápachu, proti klíšťatům a blechám, účinný také proti larvám a vajíčkům |
Koncentrace účinné látky
| Koncentrace účinné látky | pro/na 1 kg |
|---|---|
| geraniol | 0,5 g |
Soubory ke stažení
Právní informace
| Výrobce: | Luxor Interchem Ges.m.b.H., Laxenburger Str. 165-171, 2331, Vösendorf, Rakousko, www.bioschutz.at |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Bio Schutz Sprej proti parazitům pro hlodavce, fretky a ježky (čeština)
Z našeho blogu:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování