Bio Schutz Šampon proti parazitům, 200 ml
Biocidní přípravek pro psy, kočky a hlodavce
308,19 Kč 330,00 Kč -7%
(1 540,95 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- působí během několika sekund
- účinný také proti larvám a vajíčkům
- zahrnuje ochranu kůže a péči o srst
Popis
Tento produkt je pečující speciální šampon pro psy, kočky a hlodavce: během několika sekund odstraňuje akutní napadení parazity, včetně larev a vajíček. Obsahuje cenné složky, jako je jojobový olej a vitamin E, které chrání pokožku před vysoušením a dodávají srsti hedvábný lesk.
Důležité upozornění: Bio Schutz Šampon proti parazitům používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o produktu.
Tip: Chcete se dozvědět více o použití tohoto produktu? Stačí kliknout na PDF soubor níže.
| Produkt č. | BSZ-BS470 |
|---|---|
| Obsah: | 200 ml |
| EAN: | 9006226004700 |
| Výrobce č. | BS470 |
| Značky: | Bio Schutz |
| Vlastnosti produktu: | pečující, proti klíšťatům a blechám, účinný také proti larvám a vajíčkům |
| Životní fáze: | dospělý, junior, senior, koťátko, štěňátko |
Koncentrace účinné látky
| Koncentrace účinné látky | pro/na 1 kg |
|---|---|
| geraniol | 0,5 g |
Soubory ke stažení
Právní informace
| Výrobce: | Luxor Interchem Ges.m.b.H., Laxenburger Str. 165-171, 2331, Vösendorf, Rakousko, www.bioschutz.at |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Bio Schutz Šampon proti parazitům (čeština)
Oblíbené kategorie:
Nové produkty:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování