Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+, 950 g
Suché krmivo pro kočky
123,39 Kč 140,00 Kč -12%
(129,88 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pro kočky od 1 roku
- Křupavé
- Lahodná náplň
- Pro dobrý zrak
- Podporuje močové cesty
Popis
Vysoce kvalitní a vyvážené suché krmivo pro dospělé kočky-gurmány od 1 roku věku. Toto chutné krmivo má speciální složení přizpůsobené potřebám hladových mazlíčků a dodává jim vitamíny a minerální látky v optimálním poměru! Polštářky mají křupavý obal a měkké jádro s lahodnou náplní.
Při chroupání suchého krmiva dochází k jemnému abrazivnímu efektu na zubech, který přispívá k dlouhodobému udržení dentálního zdraví. Obsažený vitamín A podporuje zrak, zinek pečuje o zdravou kůži a lesklou srst. Vyvážený obsah minerálů navíc podporuje zdraví dolních močových cest. Pro bezstarostný kočičí život!
Doporučené denní dávkování:
- 3 kg tělesné hmotnosti: 45-50 g suchého krmiva
- 4 kg tělesné hmotnosti: 55-65 g suchého krmiva
- 5 kg tělesné hmotnosti: 65-75 g suchého krmiva
Tip: 15 g suchého krmiva můžete nahradit jednou kapsičkou (85 g) mokrého krmiva Whiskas.
| Produkt č. | WHI-449272 |
|---|---|
| Obsah: | 950 g |
| EAN: | 5900951305511 |
| Výrobce č. | 449272 |
| Značky: | Whiskas |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Vlastnosti produktu: | bez konzervantů, bez umělých barviv, bez umělých příchutě, bohaté na minerály, křupavé |
| Životní fáze: | junior |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 100 g |
|---|---|
| surový protein | 30 % |
| surové oleje a tuky | 11,5 % |
| anorganická látka | 8,8 % |
| surová vláknina | 2 % |
| surový popel | 0 % |
| vápník | 1,4 % |
| fosfor | 0,99 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 773 IE |
| vitamín e | 84,9 mg |
| taurin | 1.190 mg |
| pentahydrát síranu měďnatého | 5,3 mg |
| jodid draselný | 1,3 mg |
| monohydrát síranu železnatého | 10 mg |
| mangan jako síran manganatý, monohydrát | 23,4 mg |
| seleničitan sodný | 0,08 mg |
| zinek jako monohydrát síranu zinečnatého | 68,1 mg |
Složení
obilí, maso a vedlejší produkty živočišného původu, oleje a tuky, rostlinné vedlejší produkty (2 % sušené řepné řízky), minerály, ryby a vedlejší produkty z ryb (4 % tuňák[1]), rostlinné proteinové extrakty, droždí, zelenina (0,5 % sušené mrkve[2], 1 % sušený hrášek[2]), cukr
- macht 70% des Produkts aus
- macht 8% des Produkts aus
Právní informace
| Výrobce: | MARS Austria, Handelskai 92, 1200, Wien, Rakousko, www.mars.at |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Whiskas Suché krmivo s tuňákem 1+ (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování