Whiskas Suché krmivo s kuřecím 7+, 950 g
Suché krmivo pro kočky
109,68 Kč 140,00 Kč -22%
(115,45 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pro dospělé kočky od 7 let
- S kuřetem
- Křupavé
- Měkká náplň
- Obsahuje taurin a vitamín E
- Pro zdravé močové cesty a srdce
- Podporuje imunitní systém
Popis
Toto chutné suché krmivo od značky Whiskas je určeno pro dospělé kočky od 7 let. Má křupavý obal a měkkou náplň s příchutí kuřete - tato lahodná kombinace potěší i ty největší gurmány. Vyvážené složení s optimálním poměrem vitamínů a minerálních látek pomáhá udržet Vaši kočku plnou energie a ve skvělé kondici po dlouhou dobu! Kontrolovaný obsah minerálů navíc pozitivně ovlivňuje zdraví močových cest.
Krmivo je obohaceno o esenciální aminokyselinu taurin, kterou si kočičí organismus nedokáže v dostatečném množství vytvářet sám. Aby srdce Vaší kočky mohlo zdravě bít, je nutné ji přijímat z potravy! Krmivo navíc obsahuje zvýšený podíl vitamínu E, který podporuje imunitní systém a přirozenou obranyschopnost Vaší kočky.
Doporučené denní dávkování
Pro plnohodnotné stravování můžete krmit kombinací mokrého a suchého krmiva.
Suché krmivo:
- 3 kg tělesné hmotnosti: 45 g suchého krmiva
- 4 kg tělesné hmotnosti: 55 g suchého krmiva
- 5 kg tělesné hmotnosti: 65 g suchého krmiva
Mokré + suché krmivo:
- 3 kg tělesné hmotnosti: 1 ½ kapsičky + 15 g suchého krmiva
- 4 kg tělesné hmotnosti: 2 kapsičky + 15 g suchého krmiva
- 5 kg tělesné hmotnosti: 2 kapsičky + 20 g suchého krmiva
Poznámka: Pokud má Vaše kočka sklony k nadváze, doporučujeme uvedené krmné dávky upravit směrem dolů.
| Produkt č. | WHI-433374 |
|---|---|
| Obsah: | 950 g |
| EAN: | 5900951296673 |
| Výrobce č. | 433374 |
| Značky: | Whiskas |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Obsah: | 800 - 1200 g, 1,2 - 5 kg |
| Životní fáze: | senior |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 100 g |
|---|---|
| surový protein | 30 % |
| surové oleje a tuky | 11,5 % |
| anorganická látka | 9 % |
| surová vláknina | 2,2 % |
| surový popel | 0 % |
| vápník | 1,4 % |
| fosfor | 0,97 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín B1 | 8,7 mg |
| vitamín B2 | 15 mg |
| vitamín B6 | 3,9 mg |
| vitamín D3 | 586 IE |
| vitamín e | 85,2 mg |
| taurin | 1.090 mg |
| pentahydrát síranu měďnatého | 5 mg |
| jodid draselný | 1,3 mg |
| monohydrát síranu železnatého | 10,1 mg |
| mangan jako síran manganatý, monohydrát | 25,6 mg |
| seleničitan sodný | 0,06 mg |
| zinek jako monohydrát síranu zinečnatého | 74,4 mg |
Složení
Právní informace
| Výrobce: | MARS Austria, Handelskai 92, 1200, Wien, Rakousko, www.mars.at |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Whiskas Suché krmivo s kuřecím 7+ (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování