Valetumed Valetumed Tabs Relax, 180 g
Přírodní podpora pro větší klid
480,00 Kč
(2 666,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- S kozlíkem lékařským a L-tryptofanem
- Společník pro vzrušující situace
- Snadné dávkování a vysoká akceptace
Popis
I psi jsou v dnešním každodenním životě často vystaveni mnoha vnějším podnětům. Jako majitelé psů byste proto měli dbát na to, abyste svému zvířeti dopřáli dostatek odpočinku a spánku – ideálně 18 až 20 hodin denně. Zejména v turbulentním každodenním životě to však není vždy snadné.
Doplňkové krmivo Valetumed Relax nabízí cílenou kombinaci živin pro Vašeho psa. Přírodní receptura obsahuje mimo jiné mletý kozlík lékařský, chmel a meduňku a také aminokyselinu L-tryptofan.
Tyto vybrané složky mohou přispět k jemné podpoře vnitřního klidu a přirozené vyrovnanosti Vašeho psa. Praktické tablety jsou vhodné jako společník ve vzrušujících fázích a vyznačují se snadným dávkováním a vysokou akceptací u psů všech plemen a každého věku.
Doporučené krmení:
Podávejte nejlépe nalačno, resp. mezi jídly, aby bylo zajištěno co nejlepší vstřebávání tryptofanu.
Denní dávku lze v závislosti na situaci podávat buď jednorázově (ráno nebo večer), nebo rozděleně do dvou dávek (ráno a večer).
Na každých 10 kg tělesné hmotnosti psa 1–2 tablety denně.
| Produkt č. | XEV-MUE-110045 |
|---|---|
| Obsah: | 180 g |
| EAN: | 4251618703043 |
| Výrobce č. | 110045 |
| Značky: | Valetumed |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Oblast použití pro zvířata: | strach a stres |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový protein | 19 % |
| surové oleje a tuky | 6,6 % |
| surová vláknina | 16,8 % |
| surový popel | 32,1 % |
| hořčík | 6 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| L-tryptofan (3c440) | 35.000 mg |
Právní informace
| Výrobce: | Mühldorfer Nutrition AG, Edisonstraße 11, 84453, Mühldorf am Inn, Německo, www.muehldorfer-pferdefutter.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Valetumed Tabs Relax (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování