Royal Canin BHN French Bulldog Loaf 12 x 85 g, 1.020 g
Vyvážené mokré krmivo pro francouzské buldočky od 12 měsíců
500,00 Kč
(490,20 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podpora trávení
- Zdravá kůže a krásná srst
- Podpora kostí a kloubů
Popis
ROYAL CANIN® French Bulldog Adult je kompletní a vyvážené mokré krmivo (ve formě pěny) pro francouzské buldočky od 12 měsíců věku.
Tato receptura podporuje zdravé trávení Vašeho francouzského buldočka díky vysoce stravitelným bílkovinám a kombinaci speciálních vláknin, které přispívají k optimální konzistenci stolice.
ROYAL CANIN® French Bulldog Adult zároveň podporuje zdraví kostí a kloubů díky obsahu EPA a DHA a přesně vyváženému poměru vápníku a fosforu. Toto krmivo podporuje také ochrannou funkci pokožky díky speciálně přizpůsobenému komplexu živin a díky obsahu EPA a DHA přispívá k udržení zdravé srsti.
| Produkt č. | ROC-R604332 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579051399 |
| Výrobce č. | R604332 |
| Značky: | Royal Canin |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, rostlinné vedlejší produkty, obilí, minerály, oleje a tuky
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| surový protein | 8,6 % |
| surová vláknina | 1,1 % |
| surové oleje a tuky | 5,4 % |
| surový popel | 2,2 % |
| vlhkost | 80 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Vitamin D3 | 170 IE |
| železo (3b103) | 8 mg |
| jód (3b202) | 0,21 mg |
| měď (3b405, 3b406) | 1,4 mg |
| mangan (3b502, 3b503, 3b504) | 2,4 mg |
| zinek (3b603, 3b605, 3b606 | 24 mg |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2,2 g |
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin BHN French Bulldog Loaf 12 x 85 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování