Royal Canin Sterilised Medium, 3 kg
Suché krmivo pro kastrované střední psy
679,00 Kč
(226,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Udržení ideální hmotnosti
Popis
Pro udržení optimálního zdraví, vitality a kvality života po kastraci je důležité zajistit Vašemu psovi správnou tělesnou kondici. Mnoho psů po zákroku kvůli zpomalenému metabolismu raději odpočívá na gauči místo aktivního pohybu venku. Přesto však mohou své krmivo konzumovat se stejnou chutí jako dříve. ROYAL CANIN® Sterilised Medium je vhodné pro kastrované dospělé psy s hmotností od 11 do 25 kg. Tato chutná receptura zasytí psa kvalitními živinami a zároveň mu pomáhá zůstat štíhlý a aktivní. Přiměřený obsah tuku v krmivu ROYAL CANIN® Sterilised Medium pomáhá předcházet zdravotním problémům spojeným s nadváhou.
Optimální kombinace vlákniny v krmivu podporuje pocit sytosti, pravidelnou stolici a zdravé trávení. Krmivo je navíc bohaté na bílkoviny, aby si pes zachoval svalovou hmotu a zároveň přijímal méně tuku a kalorií.
ROYAL CANIN® Sterilised Medium prokazatelně pomáhá předcházet přibývání na váze: obsahuje o 10 % méně kalorií než běžné krmivo pro dospělé psy.
Výživový program Sterilised je dostupný ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a jako chutné mokré krmivo ve fresh kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo a lze je také libovolně kombinovat.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
11 kg hmotnosti: 140 g krmiva; 15 kg hmotnosti: 177 g krmiva; 20 kg hmotnosti: 219 g krmiva; 25 kg hmotnosti: 259 g krmiva
► běžná aktivita:
11 kg hmotnosti: 166 g krmiva; 15 kg hmotnosti: 210 g krmiva; 20 kg hmotnosti: 260 g krmiva; 25 kg hmotnosti: 308 g krmiva
► vysoká aktivita:
11 kg hmotnosti: 193 g krmiva; 15 kg hmotnosti: 243 g krmiva; 20 kg hmotnosti: 301 g krmiva; 25 kg hmotnosti: 356 g krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
11 kg hmotnosti: 119 g suchého krmiva + 1 kapsička; 15 kg hmotnosti: 156 g suchého krmiva + 1 kapsička; 20 kg hmotnosti: 199 g suchého krmiva + 1 kapsička; 25 kg hmotnosti: 239 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
11 kg hmotnosti: 146 g suchého krmiva + 1 kapsička; 15 kg hmotnosti: 189 g suchého krmiva + 1 kapsička; 20 kg hmotnosti: 240 g suchého krmiva + 1 kapsička; 25 kg hmotnosti: 287 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
11 kg hmotnosti: 172 g suchého krmiva + 1 kapsička; 15 kg hmotnosti: 222 g suchého krmiva + 1 kapsička; 20 kg hmotnosti: 281 g suchého krmiva + 1 kapsička; 25 kg hmotnosti: 336 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-2583 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550787826 |
| Výrobce č. | 2583 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | střední (11–25 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | kastrovaní a sterilizovaní jedinci |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
kukuřice, sušená drůbeží bílkovina, pšenice, rostlinná vlákna, hydrolyzované živočišné bílkoviny, živočišný tuk, kukuřičný lepek, pšeničný lepek[1], řepné řízky, produkty z kvasnic, rybí olej, sójový olej, minerály, psyllium (slupky a semínka), fruktooligosacharidy, droždí (zdroj mannan-oligosacharidů), olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 28 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 6,4 % |
| obsah tuku | 13 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 4,9 % |
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 21.000 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (3b103) | 37 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,7 mg |
| měď (3b405/3b406) | 11 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 48 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 135 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,06 mg |
| L-karnitin | 200 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Sterilised Medium (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování