Valetumed Valetumed tablety na zažívání, 180 g
Probiotické tablety pro podporu normálního trávení
480,00 Kč
(2 666,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- S cennými probiotiky a kvasnicemi
- Lehce stravitelné
- Snadné dávkování a vysoká chutnost
Popis
Valetumed tablety na zažívání byly speciálně vyvinuty pro šetrnou podporu normálního trávení Vašeho psa. Vyvážená směs probiotik a přírodních složek, jako jsou čisté kvasnice, mrkvové výlisky, semena kmínu a slupky psyllia, představuje optimální doplněk ke každodennímu krmivu.
Zejména u zvířat s citlivým trávicím traktem mohou tyto lehce stravitelné složky přispět k přirozené podpoře tělesných procesů v žaludku a střevech. Praktické tablety se vyznačují velmi vysokou chutností, snadno se dávkují a jsou vhodné pro psy všech plemen, velikostí i věkových kategorií.
Doporučené dávkování:
1 tableta denně na každých 10 kg tělesné hmotnosti.
Doporučená doba podávání je zpočátku až 2 měsíce.
Dbejte na vyvážené složení denní krmné dávky. Vždy zajistěte dostatek čisté a čerstvé pitné vody.
| Produkt č. | XEV-MUE-110063 |
|---|---|
| Obsah: | 180 g |
| EAN: | 4251618704811 |
| Výrobce č. | 110063 |
| Značky: | Valetumed |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Oblast použití pro zvířata: | trávení a střevní mikroflóra |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surový popel | 32 % |
| surový protein | 17,8 % |
| vápník | 10,6 % |
| surová vláknina | 9 % |
| surové oleje a tuky | 4 % |
| fosfor | 2,6 % |
Zootechnické přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Bacillus velezensis DSM 15544 (4b1820) | 666,66 x 10h9KBE |
Složení
36,5 % droždí, 3 % mrkvové výlisky, 1 % semínka kmínu[1], 1 % slupky psyllia
- mleté
Právní informace
| Výrobce: | Mühldorfer Nutrition AG, Edisonstraße 11, 84453, Mühldorf am Inn, Německo, www.muehldorfer-pferdefutter.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Valetumed tablety na zažívání (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování