Valetumed Valetumed ParasitEx Dog, 30 ml
Rostlinné přírodní látky pro podporu střevního prostředí
380,00 Kč
(12 666,67 Kč / l, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Podporuje normální funkci střev
- S topinamburem, kokosovým tukem a propolisem
- Šetrné složení na přírodní bázi
Popis
Doplňkové krmivo Valetumed ParasitEx Dog nabízí Vašemu psovi speciální kombinaci cenných přírodních látek. Pečlivě vyvážená receptura s mléčně kvašeným topinamburem, kokosovým tukem a propolisovým gelem byla vyvinuta tak, aby na rostlinné bázi podpořila normální střevní prostředí Vašeho psa.
Vyvážené prostředí ve střevech je důležitým stavebním kamenem pro nerušené trávení. Obsažený sirup z topinamburu je bohatý na přírodní inulin a může jemně podpořit tělu vlastní procesy v trávicím traktu i ochrannou střevní mikroflóru. Směs je doplněna vybranými aromatickými oleji ze šalvěje a pelyňku. Díky čistému složení nabízí produkt šetrnou možnost nutričně-fyziologické podpory normální funkce střev, zejména ve fázích zvýšené zátěže.
Doporučené dávkování:
U psa podávejte 5 – 8 ml na každých 10 kg živé hmotnosti. Tuto dávku rozdělte a podávejte denně po dobu 5 dnů.
Valetumed ParasitEx Dog by se měl používat maximálně každé 3 měsíce podle doporučeného dávkování.
Ideální konzistence je při pokojové teplotě (cca 19 – 22 °C), před podáním mírně zahřejte.
Upozornění:
- Výrobce doporučuje před použitím u březích a kojících fen a štěňat mladších 6 měsíců konzultaci s veterinárním lékařem.
- Při kontaktu s oděvem nebo jinými citlivými materiály může zanechat skvrny.
| Produkt č. | XEV-MUE-110128 |
|---|---|
| Obsah: | 30 ml |
| EAN: | 4251618707256 |
| Výrobce č. | 110128 |
| Značky: | Valetumed |
| Deklarace krmiva: | doplňkové krmivo |
| Oblast použití pro zvířata: | trávení a střevní mikroflóra |
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| surové oleje a tuky | 39 % |
| Obsah vlhkosti | 30 % |
| surový protein | 4,6 % |
| surový popel | 3,8 % |
| surová vláknina | 0,22 % |
| natrium | 1,3 mg |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| hydroxypropylcelulóza E463 | 2,2 g |
Senzorické přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| šalvějový olej (Oleum Salviae CAS 8022-56-8 / 84082-79-1) | 2,6 g |
| olej z Pelyňku černobýl (Artemisia pallens Wall., FEMA 2359) | 1,32 g |
Složení
fermentovaný topinambur milchsauer, kokosový tuk, propolisový gel
Právní informace
| Výrobce: | Mühldorfer Nutrition AG, Edisonstraße 11, 84453, Mühldorf am Inn, Německo, www.muehldorfer-pferdefutter.de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Valetumed ParasitEx Dog (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování