Royal Canin X-Small Ageing 12+, 1,5 kg (1,50 kg)
Suché krmivo pro starší velmi malé psy
339,44 Kč 400,00 Kč -15%
(226,29 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje zdravou obranyschopnost
- Podporuje normálně zdravé zuby
- Podporuje celoživotní vitalitu
Popis


VĚDĚLI JSTE?
Velmi malí psi mají specifické potřeby. Proto je receptura řady X-SMALL z kolekce Size Health Nutrition od ROYAL CANIN© pečlivě přizpůsobena jejich zvláštním požadavkům.

Objevte výhody tohoto produktu pro Vašeho psa
Extra malé a mimořádně chutné granule přizpůsobené velmi malým čelistem, které se snadno koušou.

Benefity pro zdraví Vašeho psa
ZDRAVÁ PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST – Pomáhá udržovat zdravou přirozenou obranyschopnost organismu. Obohaceno o EPA, DHA a vitamin C.
ZDRAVÍ ZUBŮ – Díky látkám vážícím vápník pomáhá každý den snižovat tvorbu zubního kamene.
PODPORA CELOŽIVOTNÍ VITALITY – Obohaceno o důležité živiny (EPA, DHA a vitaminy), které podporují vitalitu po celý život.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, a pomáhá tak zpříjemnit zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní + MOKRÉ KRMIVO podporuje hydrataci.
KRMIVO PRO KAŽDÝ VĚK

ZVOLTE ROYAL CANIN© PRO SVÉHO MAZLÍČKA
ZDRAVÍ JE NAŠÍ VÁŠNÍ
Více než 50 let výzkumu a inovací nám umožnilo vyvinout výživu na míru pro specifické potřeby koček a psů různých velikostí, plemen a životního stylu.
Naše závazky:
ZVÍŘATA NA PRVNÍM MÍSTĚ, SDÍLENÉ ZKUŠENOSTI, VÝŽIVA NA MÍRU, PROKAZATELNÉ VÝSLEDKY, JEDINEČNOST V KAŽDÉM DETAILU
| Produkt č. | ROC-10031 |
|---|---|
| Obsah: | 1,50 kg |
| EAN: | 3182550793858 |
| Výrobce č. | 10031 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | senior |
| Velikost zvířete: | extra malá (do 4 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | srdce a krevní oběh, trávení a střevní mikroflóra |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
rýže, kukuřičná krmná mouka, kukuřice, drůbeží bílkovina (sušené), kukuřičné glutenové krmivo, živočišný tuk, izolát rostlinných bílkovin[1], živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), čekanková vlákna, minerály, rybí olej, sójový olej, psyllium (semena a slupky psyllia 1 %), rajčata (zdroj lykopenu), fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů), olej z brutnáku lékařského, květová moučka z aksamitníku (zdroj luteinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 24 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 16 % |
| surový popel | 4,7 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,8 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 30.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (E1) | 50 mg |
| jód (E2) | 5 mg |
| měď (E4) | 15 mg |
| mangan (E5) | 65 mg |
| zinek (E6) | 149 mg |
| selen (E8) | 0,11 mg |
| extrakt z čaje (Zdroj polyfenolů) | 150 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin X-Small Ageing 12+ (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování