Royal Canin West Highland White Terrier Adult, 3 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší west highland white teriéry od 10. měsíce života
629,00 Kč
(209,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje zdraví zubů
- Zdravá pokožka a krásná srst
- Vysoká chutnost
-
west highland white teriér
Popis

Proč speciální krmivo pro dospělé West Highland White Terriery?
- Podporuje zdraví zubů
- Zdravá pokožka a krásná srst
- Vysoká chutnost

West Highland White Terrier, známý také jako „Westie“, je sice malý, ale plný energie. Patří mezi nejoblíbenější plemena ve skupině teriérů. Westie je přizpůsobivý a hravý pes s typickým temperamentním teriérským charakterem. Každé plemeno má jiné potřeby, a proto by tomu měla odpovídat i výživa, která podporuje optimální zdraví. ROYAL CANIN West Highland White Terrier Adult je vhodné pro psy od 10 měsíců věku a bylo speciálně vyvinuto s ohledem na nutriční potřeby dospělých psů tohoto plemene.

Typická bílá srst Westieho vyžaduje zvláštní péči pro zachování kvality srsti a zdravé pokožky. Proto ROYAL CANIN West Highland White Terrier Adult obsahuje speciální komplex živin, jako jsou omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, které podporují zdraví pokožky a srsti Vašeho Westieho. Suché krmivo navíc obsahuje speciální aminokyseliny podporující růst srsti a mastné kyseliny z brutnákového oleje a lněného semínka, které pokožku dále vyživují a pečují o ni.

Granule na míru obsahují látky vážící vápník, které mohou pomoci snížit tvorbu zubního kamene. Tím podporují celkovou ústní hygienu Vašeho psa. Díky speciálně přizpůsobené kombinaci vysoce kvalitních surovin s důrazem na chutnost uspokojí ROYAL CANIN West Highland White Terrier Adult i vybíravé psy.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním nutričním potřebám a životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN West Highland White Terrier Adult poskytujete svému psovi vysoce kvalitní a vyváženou výživu.

Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 6 | 93 |
| 7 | 104 |
| 9 | 126 |
| 10 | 136 |
► běžná aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 6 | 108 |
| 7 | 121 |
| 9 | 146 |
| 10 | 158 |
► vysoká aktivita:
| Hmotnost psa v kg | Množství krmiva v g |
| 6 | 122 |
| 7 | 137 |
| 9 | 166 |
| 10 | 179 |
| Produkt č. | ROC-3373 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550811774 |
| Výrobce č. | 3373 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
kukuřičná mouka, sušená drůbeží bílkovina, rýže, kukuřice, živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, sušený vepřový protein, pšenice, řepné řízky z čekanky, sójový olej, minerály (včetně 0,35 % trifosforečnanu pentasodného), rybí olej, 0,5 % lněná mouka, fruktooligosacharidy, 0,1 % olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, glukosamin z fermentace, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 21 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,4 % |
| obsah tuku | 16 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,1 % |
| EPA/DHA | 0,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.800 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 97 mg |
| jód (3b201/3b202) | 5,8 mg |
| měď (3b405/3b406) | 6 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 62 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 140 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,3 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin West Highland White Terrier Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování