Royal Canin Urinary Care Mini, 3 kg
Suché krmivo pro malé psy s citlivými močovými cestami
615,41 Kč 729,00 Kč -16%
(205,14 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje zdravou funkci močových cest
- Pro malé psy do 10 kg
Popis
Psi mívají poměrně často problémy s močovými cestami. Zejména u psů, kteří nepřijímají dostatek vody, může být moč příliš koncentrovaná, což vede k tvorbě minerálních krystalů a následně močových kamenů. Pokud chcete podpořit zdraví močových cest Vašeho psa a předcházet možné tvorbě močových kamenů, můžete upravit jeho stravu. ROYAL CANIN URINARY CARE Mini je vhodné pro psy do 10 kg, kteří mají sklony k citlivým močovým cestám.
Proč je speciální krmivo pro psy s citlivými močovými cestami důležité?
Speciální receptura podporuje vyšší příjem vody. Zvýšené pití má dvojí účinek: za prvé pomáhá proplachovat močový měchýř, za druhé ředí moč, a tím může přispět k prevenci tvorby močových krystalů a kamenů. Receptura chutného mokrého krmiva má navíc vysoký obsah vlhkosti, což může také podpořit ředění moči.
Více rozmanitosti díky kombinaci suchého a mokrého krmiva
Výživový program ROYAL CANIN Urinary Care je dostupný ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo, ale lze je také ideálně kombinovat.
Prokazatelné výsledky
ROYAL CANIN URINARY CARE Mini má prokazatelně pozitivní vliv na močové cesty psa: interní studie ROYAL CANIN prokázaly o 21 % vyšší zředění moči ve srovnání s běžným krmivem Mini Adult pro malé dospělé psy.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
1 kg hmotnosti: 25 g krmiva; 3 kg hmotnosti: 57 g krmiva; 6 kg hmotnosti: 95 g krmiva; 10 kg hmotnosti: 140 g krmiva
► běžná aktivita:
1 kg hmotnosti: 29 g krmiva; 3 kg hmotnosti: 66 g krmiva; 6 kg hmotnosti: 110 g krmiva; 10 kg hmotnosti: 162 g krmiva
► vysoká aktivita:
1 kg hmotnosti: 33 g krmiva; 3 kg hmotnosti: 75 g krmiva; 6 kg hmotnosti: 125 g krmiva; 10 kg hmotnosti: 184 g krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
1 kg hmotnosti: 14 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; 3 kg hmotnosti: 34 g suchého krmiva + 1 kapsička; 6 kg hmotnosti: 73 g suchého krmiva + 1 kapsička; 10 kg hmotnosti: 117 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
1 kg hmotnosti: 18 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; 3 kg hmotnosti: 43 g suchého krmiva + 1 kapsička; 6 kg hmotnosti: 88 g suchého krmiva + 1 kapsička; 10 kg hmotnosti: 140 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
1 kg hmotnosti: 22 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; 3 kg hmotnosti: 52 g suchého krmiva + 1 kapsička; 6 kg hmotnosti: 103 g suchého krmiva + 1 kapsička; 10 kg hmotnosti: 162 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-4753 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550895156 |
| Výrobce č. | 4753 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | mini (5-10 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | ledviny a močové cesty |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
kukuřičná mouka, sušená drůbeží bílkovina, živočišný tuk, rýže, hydrolyzované živočišné bílkoviny, pšeničný lepek, pšenice, kukuřice, kukuřičný lepek, řepné řízky z čekanky, minerály, vaječný prášek, rostlinná vlákna, celulózový prášek, moučka z aksamitníku
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 27 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,5 % |
| obsah tuku | 16 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 15.500 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (3b103) | 54 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,8 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 60 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 137 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,09 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Urinary Care Mini (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování