Royal Canin Sterilised v želé 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo v želé pro kastrované kočky
403,12 Kč 480,00 Kč -16%
(395,22 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pomáhá udržovat ideální hmotnost
- Podporuje zdravou funkci močových cest
- Instinktivně preferováno, vynikající přijatelnost
Popis
Kočky mohou po kastraci trpět nadváhou, proto je důležité věnovat zvýšenou pozornost jejich výživě. ROYAL CANIN Sterilised je speciálně přizpůsobeno nutričním potřebám dospělých kastrovaných koček.
Proč je speciální krmivo pro kastrované kočky důležité?
Díky kontrolovanému obsahu energie pomáhá ROYAL CANIN Sterilised kočkám udržet si ideální tělesnou hmotnost a předcházet vzniku nadváhy. Toto chutné krmivo se navíc vyznačuje vyváženým obsahem minerálních látek, který podporuje zdraví močových cest kočky.
Další varianty produktů pro větší rozmanitost
Aby vyhovělo individuálním preferencím každé kočky, je ROYAL CANIN Sterilised dostupné také jako mokré krmivo v omáčce, v želé nebo jako suché krmivo ve formě chutných granulí. Pokud zvažujete kombinované krmení suchým a mokrým krmivem, jednoduše se řiďte našimi doporučeními pro krmení, abyste zajistili, že Vaše kočka dostane správné množství mokrého i suchého krmiva.
Garance kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a splněny individuální nutriční potřeby i životní styl Vaší kočky. To znamená, že s ROYAL CANIN Sterilised poskytujete své kočce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► cílová hmotnost:
- 3 kg: 2 + 1/2 kapsičky
- 4 kg: 3 kapsičky
- 5 kg: 3 + 1/2 kapsičky
- 6 kg: 4 kapsičky
Kombinované krmení:
- 3 kg: 28 g + 1 kapsička
- 4 kg: 39 g + 1 kapsička
- 5 kg: 48 g + 1 kapsička
- 6 kg: 58 g + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-4603 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579311844 |
| Výrobce č. | 4603 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | kastrovaní a sterilizovaní jedinci |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, rostlinné vedlejší produkty, rostlinné proteinové extrakty, minerály, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 9,1 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,3 % |
| obsah tuku | 2,6 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,7 % |
| vlhkost | 81 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 90 IE |
| železo (3b103) | 2 mg |
| jód (3b202) | 0,31 mg |
| měď (3b405/3b406) | 2,5 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 0,6 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 6 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 0,2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Sterilised v želé 12x85 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování