Royal Canin Sterilised Mousse 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo pro dospělé kočky
403,12 Kč 480,00 Kč -16%
(395,22 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pomáhá udržovat ideální hmotnost
- Podporuje zdravou funkci močových cest
- Instinktivně preferováno, vynikající přijatelnost
Popis
Pokud plánujete nechat svou kočku vykastrovat, je důležité mít na paměti, že tento zákrok může výrazně ovlivnit její chování i energetické potřeby. ROYAL CANIN Sterilised Mousse je proto přizpůsobeno speciálním potřebám dospělých kastrovaných koček.
Proč je speciální krmivo pro kastrované kočky důležité?
Toto chutné krmivo obsahuje kontrolované množství energie a pomáhá Vaší kastrované kočce udržet si ideální tělesnou hmotnost a předcházet vzniku nadváhy. ROYAL CANIN Sterilised Mousse se navíc vyznačuje vyváženým obsahem minerálních látek, který podporuje zdraví močových cest koček.
Další varianty produktů pro větší rozmanitost
Aby vyhovělo individuálním preferencím každé kočky, je ROYAL CANIN Sterilised dostupné také jako kousky v omáčce nebo želé a také jako suché krmivo ve formě chutných granulí. Pokud zvažujete kombinované krmení suchým a mokrým krmivem, jednoduše se řiďte našimi doporučeními pro krmení, abyste zajistili, že Vaše kočka dostane správné množství mokrého i suchého krmiva.
Garance kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a splněny individuální nutriční potřeby i životní styl Vaší kočky. To znamená, že s ROYAL CANIN Sterilised Mousse poskytujete své kočce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
| Hmotnost kočky v kg | Mokré krmivo | Kombinované krmení |
| 3 | 2 + 1/2 | 1 fresh kapsička + 28 g |
| 4 | 3 | 1 fresh kapsička + 39 g |
| 5 | 3 + 1/2 | 1 fresh kapsička + 49 g |
| 6 | 4 | 1 fresh kapsička + 58 g |
| Produkt č. | ROC-4605 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579003916 |
| Výrobce č. | 4605 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | kastrovaní a sterilizovaní jedinci |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, rostlinné vedlejší produkty, rostlinné proteinové extrakty, minerály, obiloviny, zelenina
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 11 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,2 % |
| obsah tuku | 2,5 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,9 % |
| vlhkost | 81 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 170 IE |
| železo (3b103) | 4 mg |
| jód (3b202) | 0,41 mg |
| měď (3b405/3b406) | 3,3 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 1,3 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 13 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 0,2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Sterilised Mousse 12x85 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování