Royal Canin Sterilised 7+, 400 g
Suché krmivo pro starší kastrované kočky
180,00 Kč
(450,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Komplex vitality
- Kontrola hmotnosti
- Podporuje funkci ledvin
- Zdravá funkce močových cest
Popis


Proč zvolit suché krmivo ROYAL CANIN Sterilised 7+?
- Komplex pro vitalitu
- Kontrola hmotnosti
- Podpora funkce ledvin
- Zdravá funkce močových cest


Proč speciální krmivo pro kastrované kočky od 7 let?
Vyvážená a kompletní výživa je důležitá pro kočky v každém věku. S přibývajícím věkem se však mění nutriční potřeby starších koček: některé živiny mohou pomoci udržet optimální zdraví kastrovaných starších koček. ROYAL CANIN Sterilised 7+ je vhodné pro kastrované kočky od 7 let a bylo speciálně vyvinuto s ohledem na nutriční potřeby starších koček.
Od 7. roku života se u koček začínají objevovat první známky stárnutí. Správná výživa může pomoci optimálně podpořit organismus během této životní fáze a zvládat změny spojené se stárnutím.

ROYAL CANIN Sterilised 7+ je obohaceno o speciální živiny včetně polyfenolů ze zeleného čaje, vitamínu C a omega-3 mastných kyselin EPA a DHA. Tento komplex vitality je pro starší kočky velmi přínosný a pomáhá jim udržet dobrou fyzickou kondici. Protože je důležité, aby si Vaše kočka udržela ideální hmotnost v každém věku, obsahuje ROYAL CANIN Sterilised 7+ přizpůsobené množství tuku.
Denní krmné dávky přizpůsobené potřebám pomáhají starším kočkám udržovat zdravou tělesnou hmotnost. Dodržujte doporučení pro krmení uvedená na obalu, abyste své kočce podávali správné množství krmiva. ROYAL CANIN Sterilised 7+ má navíc speciálně upravený obsah fosforu, který podporuje správnou funkci ledvin. Suché krmivo bylo také speciálně vyvinuto pro podporu zdravé funkce močových cest starších kastrovaných koček.


Garance kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a splněny individuální nutriční potřeby i životní styl Vaší kočky. To znamená, že s ROYAL CANIN Sterilised 7+ poskytujete své kočce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► Ideální hmotnost:
3 kg: 46 g, 4 kg: 56 g, 5 kg: 66 g, 6 kg: 75 g
► Nadváha:
3 kg: 37 g, 4 kg: 45 g, 5 kg: 53 g, 6 kg: 60 g
Kombinované krmení:
► Ideální hmotnost:
3 kg: 30 g + 1 kapsička, 4 kg: 40 g + 1 kapsička, 5 kg: 50 g + 1 kapsička, 6 kg: 59 g + 1 kapsička
► Nadváha:
3 kg: 20 g + 1 kapsička, 4 kg: 29 g + 1 kapsička, 5 kg: 36 g + 1 kapsička, 6 kg: 44 g + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-2360 |
|---|---|
| Obsah: | 400 g |
| EAN: | 3182550784511 |
| Výrobce č. | 2360 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | senior |
| Oblast použití pro zvířata: | kastrovaní a sterilizovaní jedinci |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
kukuřice, pšeničný lepek[1], sušená drůbeží bílkovina, hydrolyzované živočišné bílkoviny, kukuřičný lepek, rostlinná vlákna, živočišný tuk, pšenice, rýže, minerály, produkty z kvasnic, řepné řízky, rybí olej, fruktooligosacharidy, psyllium (skořápky a semínka), sójový olej, glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (Zdroj chondroitinu).
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 36 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 5,3 % |
| obsah tuku | 12 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 8 % |
| fosfor | 0,7 % |
| EPA/DHA | 0,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 18.000 IE |
| vitamín D3 | 950 IE |
| vitamín C | 190 mg |
| železo (3b103) | 37 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,7 mg |
| měď (3b405/3b406) | 11 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 48 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 142 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,06 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Sterilised 7+ (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování