Royal Canin Starter Mousse 12x195 g, 2.340 g
Mokré krmivo pro březí feny a štěňata od 2. do 8. týdne
764,02 Kč 899,00 Kč -15%
(326,50 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Mimořádně jemná textura pěny usnadňuje přechod na pevnou stravu
- Podporuje rozvoj přirozené obranyschopnosti štěňat
- Podporuje vyváženou střevní mikroflóru a zdravé trávení
Popis
Březí feny a feny, které nedávno porodily štěňata, potřebují správnou výživu, která jim poskytne optimální podporu. Jen tak lze dlouhodobě podpořit zdraví matky a zároveň zajistit ideální start pro její štěňata. ROYAL CANIN Starter Mousse Mother & Babydog obsahuje všechny kvalitní živiny, které Vaše fena potřebuje pro podporu během náročného období březosti a následného kojení.
Proč je speciální krmivo pro březí feny a štěňata důležité?
Díky své výborné chuti a mimořádně jemné mousse textuře usnadňuje ROYAL CANIN Starter Mousse Mother & Babydog štěňatům přechod z mateřského mléka na pevnou stravu. Vědecky prokázaně podporuje vývoj přirozené obranyschopnosti štěňat díky komplexu živin s vitamíny E a C. Obsažená kombinace prebiotik (MOS) a vysoce stravitelných bílkovin navíc podporuje vyváženou střevní mikroflóru a zdravé trávení.
Pro větší rozmanitost
ROYAL CANIN Starter Mousse Mother & Babydog je dostupné také jako suché krmivo ve formě křupavých granulí. Pokud zvažujete kombinované krmení suchým a mokrým krmivem, řiďte se prosím našimi doporučeními pro krmení. Zajistíte tak, že Váš pes dostane správné množství mokrého i suchého krmiva.
Garance kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a splněny individuální nutriční potřeby i životní styl Vašeho psa. S ROYAL CANIN Starter Mousse Mother & Babydog poskytujete své feně a jejím štěňatům kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► Cílová hmotnost v dospělosti 4–5 kg:
3.–4. týden: 1/4 konzervy; 4.–5. týden: 2/4 konzervy; 5.–6. týden: 1 a 1/4 konzervy; 6.–7. týden: 1 a 2/4 konzervy; 7.–8. týden: 2 konzervy
► Kombinované krmení se suchým krmivem Mini/Medium/Maxi/Giant Starter.
| Produkt č. | ROC-4300 |
|---|---|
| Obsah: | 2.340 g |
| EAN: | 9003579020036 |
| Výrobce č. | 4300 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý, štěňátko |
| Oblast použití pro zvířata: | imunitní systém a obranyschopnost, růst |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, rostlinné vedlejší produkty, minerály, oleje a tuky, mléko a mléčné výrobky, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 10 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 6 % |
| surový popel | 2 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 0,7 % |
| vlhkost | 78,5 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 170 IE |
| železo (3b103) | 6 mg |
| jód (3b202) | 0,3 mg |
| měď (3b405/3b406) | 2,5 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 1,7 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 17 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Starter Mousse 12x195 g (čeština)
Oblíbené kategorie:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování