Royal Canin Sensible, 10 kg
Suché krmivo pro citlivé kočky
1 999,00 Kč
(199,90 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje optimální trávení
- Díky vysoké chutnosti podporuje příjem krmiva
- Perfektní pro kočky s vysokými energetickými nároky
Popis


Proč zvolit suché krmivo ROYAL CANIN Sensible?
- Podporuje optimální trávení
- Díky vysoké chutnosti podporuje příjem krmiva
- Ideální pro kočky s vyšší potřebou energie


Proč speciální krmivo pro kočky s citlivým trávením?
Kočky s citlivým trávením mohou citlivě reagovat na určité druhy krmiva. Pokud se to týká i Vaší kočky, může být potřeba upravit její jídelníček tak, aby se citlivý trávicí trakt zklidnil. ROYAL CANIN Sensible 33 je ideální pro kočky ve věku 1–7 let s citlivým trávením.
Obsahuje exkluzivní kombinaci živin pro posílení a podporu optimální jistoty trávení. Pokud Vaší kočce Sensible 33 vyhovuje, můžete ji i nadále krmit ROYAL CANIN Sensible 33. Toto krmivo totiž nebylo vyvinuto pouze pro podporu trávení citlivých koček, ale také pro dlouhodobé udržení jejich zdraví.

ROYAL CANIN Sensible 33 je velmi chutné a obsahuje tři různé typy granulí i pečlivě vybraná aromata, která podporují příjem krmiva a usnadňují trávení. Koncentrovaný obsah energie v ROYAL CANIN Sensible 33 je zvláště výhodný pro kočky s vyšší potřebou energie. ROYAL CANIN Sensible 33 navíc podporuje zdraví močových cest dospělých koček.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a respektovány individuální nutriční potřeby i životní styl Vaší kočky. To znamená, že s ROYAL CANIN Sensible 33 poskytujete své kočce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
► Ideální hmotnost:
3 kg: 39 g, 4 kg: 48 g, 5 kg: 57 g, 6 kg: 64 g
► Nadváha:
3 kg: 31 g, 4 kg: 39 g, 5 kg: 45 g, 6 kg: 51 g
Kombinované krmení:
► Ideální hmotnost:
3 kg: 23 g + 1 Pouch, 4 kg: 32 g + 1 Pouch, 5 kg: 40 g + 1 Pouch, 6 kg: 48 g + 1 Pouch
► Nadváha:
3 kg: 15 g + 1 Pouch, 4 kg: 22 g + 1 Pouch, 5 kg: 29 g + 1 Pouch, 6 kg: 35 g + 1 Pouch
| Produkt č. | ROC-1421 |
|---|---|
| Obsah: | 10 kg |
| EAN: | 3182550702355 |
| Výrobce č. | 1421 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | trávení a střevní mikroflóra, citlivá zvířata |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušený), rýže, živočišný tuk, kukuřice, izolát rostlinných bílkovin, vepřový protein (sušený), pšeničná krmná mouka, pšenice, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), kukuřičné glutenové krmivo, kvasnice a jejich části, sušená řepná dužina, minerály, rybí olej, lignocelulóza, sójový olej, fruktooligosacharidy
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 33 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 22 % |
| surová vláknina | 1,6 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 7,4 % |
| NFE | 30,5 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 18.500 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (E1) | 38 mg |
| jód (E2) | 3,8 mg |
| měď (E4) | 12 mg |
| mangan (E5) | 50 mg |
| zinek (E6) | 150 mg |
| selen (E8) | 0,1 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 5 g |
| chlorid amonný | 5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Sensible (čeština)
2 hodnocení v jiných jazycích
| 5 hvězdiček | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
2 hodnocení
Dosud neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 2 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování