Royal Canin Relax Care Mini, 3 kg
Suché krmivo pro malé psy v neklidném prostředí
729,00 Kč
(243,00 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pomáhá psovi přizpůsobit se neklidnému prostředí
Popis
Při změnách každodenní rutiny, jako jsou cesty autem, příchod nového člena rodiny nebo stěhování, může pes pociťovat stres. V takových situacích se může stát, že se pes izoluje, stahuje do ústraní nebo působí neklidně. Přizpůsobená výživa s kvalitními živinami může psovi pomoci lépe se vyrovnat s neobvyklými situacemi a podpořit jeho celkovou pohodu. ROYAL CANIN RELAX CARE Mini je vhodné pro psy s tělesnou hmotností do 10 kg.
Proč speciální krmivo pro psy, kterým chybí emoční rovnováha?
Mimořádně chutná receptura RELAX CARE byla vyvinuta tak, aby pomáhala psovi lépe se přizpůsobit změnám v jeho okolí – díky aktivním přírodním proteinům, které mohou v náročných situacích přispět ke zklidnění. ROYAL CANIN používá tyto kvalitní přírodní živiny ve snadno stravitelné formě a v pečlivě kontrolovaném složení, množství i kvalitě.
Více rozmanitosti díky kombinaci suchého a mokrého krmiva
RELAX CARE je dostupné ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo, ale lze je také ideálně kombinovat. Mokré krmivo můžete například podávat jako doplněk k suchému krmivu.
⇒ Prokazatelné výsledky: Více než 44 % psů vykazovalo běžné chování i ve změněných situacích. Tento účinek byl ověřen v interních studiích společnosti ROYAL CANIN a vědecky potvrzen.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
1 kg hmotnosti: 25 g krmiva; 3 kg hmotnosti: 57 g krmiva; 6 kg hmotnosti: 96 g krmiva; 10 kg hmotnosti: 141 g krmiva
► běžná aktivita:
1 kg hmotnosti: 29 g krmiva; 3 kg hmotnosti: 66 g krmiva; 6 kg hmotnosti: 111 g krmiva; 10 kg hmotnosti: 163 g krmiva
► vysoká aktivita:
1 kg hmotnosti: 33 g krmiva; 3 kg hmotnosti: 75 g krmiva; 6 kg hmotnosti: 126 g krmiva; 10 kg hmotnosti: 186 g krmiva
Kombinované krmení:
► nízká aktivita:
1 kg hmotnosti: 14 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; 3 kg hmotnosti: 35 g suchého krmiva + 1 kapsička; 6 kg hmotnosti: 74 g suchého krmiva + 1 kapsička; 10 kg hmotnosti: 119 g suchého krmiva + 1 kapsička
► běžná aktivita:
1 kg hmotnosti: 18 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; 3 kg hmotnosti: 44 g suchého krmiva + 1 kapsička; 6 kg hmotnosti: 89 g suchého krmiva + 1 kapsička; 10 kg hmotnosti: 141 g suchého krmiva + 1 kapsička
► vysoká aktivita:
1 kg hmotnosti: 22 g suchého krmiva + 1/2 kapsičky; 3 kg hmotnosti: 53 g suchého krmiva + 1 kapsička; 6 kg hmotnosti: 105 g suchého krmiva + 1 kapsička; 10 kg hmotnosti: 163 g suchého krmiva + 1 kapsička
| Produkt č. | ROC-4750 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550895125 |
| Výrobce č. | 4750 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | mini (5-10 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | strach a stres |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
kukuřičná mouka, rýže, kukuřice, sušená drůbeží bílkovina, živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, kukuřičný lepek, řepné řízky, pšeničný lepek[1], minerály, rybí olej, rostlinná vlákna, sójový olej, celulózový prášek, produkty z kvasnic, psyllium (skořápky a semínka), hydrolyzované rybí bílkoviny, droždí (Zdroj mannanových oligosacharidů), moučka z aksamitníku
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 21 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 2,7 % |
| obsah tuku | 15 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 5,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 15.500 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (3b103) | 54 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,7 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 60 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 142 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,13 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Relax Care Mini (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování