Royal Canin Bichon Frise Adult, 1,50 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší bišonky od 10 měsíců
380,00 Kč
(253,33 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje funkci močových cest
- Zdravá kůže a krásná srst
- Přispívá k ideální tělesné hmotnosti
-
bišonek
Popis

Proč speciální krmivo pro dospělé bišonky?
- Podporuje správnou funkci močových cest
- Zdravá pokožka a krásná srst
- Přispívá k udržení ideální tělesné hmotnosti

Každé plemeno psa má jiné potřeby. ROYAL CANIN Bichon Frisé Adult bylo speciálně vyvinuto pro výživové potřeby tohoto plemene a je vhodné pro bišonky od 10. měsíce věku. V každém věku potřebuje Váš pes kompletní a vyváženou stravu, která mu poskytne všechny důležité živiny pro optimální podporu zdraví.

Přizpůsobená receptura ROYAL CANIN Bichon Frisé Adult pomáhá podporovat správnou funkci močových cest. Suché krmivo se navíc vyznačuje upraveným obsahem minerálních látek. Pro další podporu močových cest je vhodné motivovat psa k pravidelnému příjmu vody.
Zdraví pokožky Vašeho psa ovlivňuje krásu jeho srsti. Bišonek má nadýchanou bílou srst, která neustále roste, a proto vyžaduje pravidelnou péči. ROYAL CANIN Bichon Frisé je obohaceno o brutnákový olej a omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), které podporují ochrannou funkci pokožky a významně přispívají ke zdraví kůže. Speciální komplex živin navíc pomáhá srst Vašeho psa vyživovat a pečovat o ni.

Toto speciální krmivo pro konkrétní plemeno pomáhá Vašemu psovi udržet si ideální hmotnost. Granule přizpůsobené na míru obsahují látku vázající vápník, která může snížit riziko tvorby zubního kamene. Tím přispívají ke zlepšení celkové ústní hygieny Vašeho psa.


ROYAL CANIN – záruka kvality
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a splněny individuální výživové potřeby i životní styl Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Bichon Frisé Adult poskytujete svému bišonkovi kvalitní a vyváženou výživu.

Doporučené dávkování:
► nízká aktivita
| Cílová hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 4 | 70 |
| 5 | 82 |
| 7 | 106 |
| 8 | 117 |
► běžná aktivita
| Cílová hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 4 | 81 |
| 5 | 95 |
| 7 | 123 |
| 8 | 136 |
► vysoká aktivita
| Cílová hmotnost v kg | Množství krmiva v g |
| 4 | 92 |
| 5 | 108 |
| 7 | 140 |
| 8 | 154 |
| Produkt č. | ROC-3942 |
|---|---|
| Obsah: | 1,50 kg |
| EAN: | 3182550813242 |
| Výrobce č. | 3942 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, kukuřice, pšenice, pšeničný lepek[1], živočišný tuk, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné bílkoviny, minerály (včetně 0,35 % trifosforečnanu pentasodného), sójový olej, řepné řízky z čekanky, rybí olej, produkty z kvasnic, fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), 0,1 % olej z brutnáku lékařského, glukosamin z fermentace, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 29 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,6 % |
| obsah tuku | 15 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,6 % |
| omega 3 | 0,75 % |
| EPA/DHA | 0,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.500 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 43 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,3 mg |
| měď (3b405/3b406) | 13 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 56 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 141 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,09 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Bichon Frise Adult (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování