Royal Canin Mini Adult v omáčce 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo pro dospělé malé psy
275,75 Kč 330,00 Kč -16%
(270,34 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Zdravé trávení
- Přizpůsobený obsah energie
- Krásná srst
Popis


Benefity produktu: Proč zvolit ROYAL CANIN Mini Adult mokré krmivo?
- Zdravé trávení
- Přizpůsobený obsah energie
- Krásná srst


Váš malý pes potřebuje kompletní krmivo, které pomáhá podporovat a udržovat optimální zdraví po celé období dospělosti.
ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce je vhodné pro psy ve věku od 10 měsíců do 12 let s hmotností do 10 kg a bylo speciálně přizpůsobeno potřebám malých dospělých psů.

Receptura ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce podporuje díky speciálním živinám zdraví Vašeho psa a přispívá k vyvážené střevní mikroflóře. V dospělosti psa je také důležité předcházet nadměrnému přibývání na váze, protože metabolismus je pomalejší než u štěňat. Pečlivě přizpůsobený obsah energie v ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce pomáhá udržovat ideální hmotnost malých psů.
ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce je obohaceno o EPA a DHA. Tyto Omega-3 mastné kyseliny přispívají k udržení zdravé pokožky a srsti, stejně jako zdravých kostí a kloubů.

Pro větší rozmanitost: další varianty produktu
ROYAL CANIN Mini Adult je dostupné také jako suché krmivo ve formě křupavých granulí. Pokud zvažujete kombinované krmení suchým a mokrým krmivem, jednoduše se řiďte našimi doporučeními ke krmení. Zajistíte tak, že Váš pes dostane správné množství mokrého i suchého krmiva.

Příslib kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí rozsáhlou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN Mini Adult v omáčce poskytujete svému psovi kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
- Hmotnost 2 kg: 2,5 kapsičky
- Hmotnost 4 kg: 4 kapsičky
- Hmotnost 5 kg: 4,5 kapsičky
- Hmotnost 6 kg: 5 kapsiček
- Hmotnost 8 kg: 6,5 kapsičky
- Hmotnost 10 kg: 7,5 kapsičky
| Produkt č. | ROC-4702 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579008249 |
| Výrobce č. | 4702 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | mini (5-10 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | kůže a srst, trávení a střevní mikroflóra |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, oleje a tuky, rostlinné vedlejší produkty, minerály, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 7,6 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 0,8 % |
| obsah tuku | 5,2 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,5 % |
| vlhkost | 81,1 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 160 IE |
| vitamín C | 30 mg |
| železo (3b103) | 9 mg |
| jód (3b202) | 0,23 mg |
| měď (3b405/3b406) | 1,9 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 2,8 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 28 mg |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 mg |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Mini Adult v omáčce 12x85 g (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování