Royal Canin Mini Adult, 2 kg
Suché krmivo pro malé psy
381,90 Kč 450,00 Kč -15%
(190,95 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pomáhá udržovat optimální hmotnost
- Podporuje zdravé kosti
- Optimální podpora zdraví
Popis


VĚDĚLI JSTE?
Malí psi mají specifické potřeby. Proto je receptura MINI z řady Size Health Nutrition od ROYAL CANIN© pečlivě přizpůsobena jejich individuálním požadavkům.

Objevte výhody tohoto produktu pro Vašeho psa
Přizpůsobená velikost granulí a atraktivní chuť pro lepší přijímání krmiva.

Benefity pro zdraví Vašeho psa
UDRŽENÍ IDEÁLNÍ HMOTNOSTI – pomáhá udržovat ideální hmotnost psa díky přizpůsobenému obsahu kalorií, který odpovídá jeho specifickým energetickým potřebám.
SILNÉ A ZDRAVÉ KOSTI – pomáhá udržovat zdravé kosti díky vyváženému poměru živin.
OPTIMÁLNÍ PODPORA ZDRAVÍ – obsahuje vitamíny a lehce stravitelné živiny pro maximální vstřebávání.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, a pomáhá tak zpříjemnit zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní + MOKRÉ KRMIVO podporuje hydrataci organismu.
KRMIVO PRO KAŽDÝ VĚK

ZVOLTE ROYAL CANIN© PRO SVÉHO MAZLÍČKA
ZDRAVÍ JE NAŠÍ VÁŠNÍ
Více než 50 let výzkumu a inovací nám umožnilo vyvinout výživu na míru pro specifické potřeby koček a psů různých velikostí, plemen a životního stylu.
Naše závazky:
ZVÍŘATA NA PRVNÍM MÍSTĚ, SDÍLENÉ ZKUŠENOSTI, VÝŽIVA NA MÍRU, PROKAZATELNÉ VÝSLEDKY, JEDINEČNOST V KAŽDÉM DETAILU
| Produkt č. | ROC-28121 |
|---|---|
| Obsah: | 2 kg |
| EAN: | 3182551055696 |
| Výrobce č. | 28121 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | mini (5-10 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | kůže a srst |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
kukuřice, kukuřičná krmná mouka, drůbeží bílkovina (sušené), hovězí a vepřové bílkoviny (sušené)[1], živočišný tuk, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), kukuřičné glutenové krmivo, sušená řepná dužina, rýže, pšenice, izolát rostlinných bílkovin[1], minerály, rybí olej, sójový olej, kvasnice a jejich části, fruktooligosacharidy
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 27 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 16 % |
| surový popel | 5,4 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,4 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 22.000 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (E1) | 39 mg |
| jód (E2) | 3,1 mg |
| měď (E4) | 12 mg |
| mangan (E5) | 51 mg |
| zinek (E6) | 138 mg |
| selen (E8) | 0,1 mg |
| L-karnitin | 50 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Mini Adult (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování