Belcando® Baseline Buddy, 12,5 kg (12,50 kg)

Suché krmivo pro psy

1 033,74 Kč 1 149,00 Kč -10%

(82,70 Kč / kg, včetně 12% DPH - plus náklady na dopravu )

Obsah: 12,5 kg

Skladem od 21. října

Proč trvá dodání déle?

Proč trvá dodání déle? Tato položka není v současné době skladem, ale brzy bude dostupná. Zboží si tak můžete předobjednat již nyní, odesláno Vám bude ihned po naskladnění. Zavřít poznámku

Doručení do pátek, 23. října

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Pro dospělé psy
  • S drůbežím masem, lněným semínkem a svatojánským chlebem
  • Bez sóji, mléka a pšenice
  • Vyrobeno v Německu

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Belcando® Baseline krůtí, 800 g

Belcando® Baseline Buddy, 12,5 kg (12,50 kg) 1 033,74 Kč (82,70 Kč / kg)
Belcando® Baseline krůtí, 800 g 90,00 Kč (112,50 Kč / kg)
Celková cena: 1 123,74 Kč
Popis

Váš věrný společník si zaslouží ta nejlahodnější jídla! Prémiové suché krmivo Baseline Buddy hýčká normálně aktivní psy chutným drůbežím masem, svatojánským chlebem a lněným semínkem. Obsahuje 65 % živočišných bílkovin a záměrně neobsahuje pšenici, sóju ani mléko.

S vitamíny skupiny B z pivovarských kvasnic!

Doporučené dávkování/den:

Hmotnost v dospělosti normálně aktivní / krmivo v g málo aktivní / krmivo v g
3 kg 60 50
5 kg 90 80
10 kg 150 130
15 kg 200 180
20 kg 250 230
25 kg 300 270
35 kg 380 340
50 kg 500 450
65 kg 610 540
80 kg 710 640
Produkt č. BCO-560125
Obsah: 12,50 kg
EAN: 4002633560124
Výrobce č. 560125
Značky: Belcando®
Pokyny pro skladování: Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma.
Deklarace krmiva: kompletní krmivo
Vlastnosti produktu: bez mléka, bez pšenice, bez sóji
Životní fáze: dospělý
Obecné pokyny: Barva se může lišit od vyobrazení na fotografii.
Složení

20 % sušený drůbeží protein, kukuřice, ovesná mouka z loupaných semen, hrachová mouka, fazolová mouka[1], drůbeží tuk, kukuřičná krmná moučka, odcukerněné sušené řepné řízky, 2,5 % sušená karobová mouka, pivovarské kvasnice inaktivované a sušené, mořská rybí moučka, 1,1 % lněná semínka, 1 % lososový olej, hydrolyzovaná drůbeží játra, fosforečnan vápenatý, chlorid sodný, chlorid draselný, 0,2 % kvasnicové výrobky[2], 0,2 % sušené bylinky[3], Yucca schidigera

  1. Vicia faba
  2. Mannan-oligosacharidy
  3. Listy kopřivy, kořen hořce, zeměžluč, heřmánek, fenykl, kmín, jmelí, řebříček, listy ostružiníku
Složení

Analytické složky

Složení
Protein 23 %
surový protein 0 %
obsah tuku 11 %
surové oleje a tuky 0 %
surový popel 6,8 %
surová vláknina 2,5 %
vlhkost 10 %
vápník 1,3 %
fosfor 0,9 %
natrium 0,3 %

Výživové přísady

Složení pro/na 1 kg
vitamín A 13.000 IU
vitamín D3 1.300 IU
vitamín E 130 IU
taurin 500 Milligramm
měď (pentahydrát síranu měďnatého) 12,5 Milligramm
železo (Monohydrát síranu železnatého) 200 Milligramm
mangan (Oxid manganatý) 40 Milligramm
zinek (Oxid zinečnatý) 125 Milligramm
jód (Jodičnan vápenatý, bezvodý) 2 Milligramm
selen (seleničitan sodný) 0,05 Milligramm

technologická aditiva

Složení pro/na 1 kg
tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (přírodní vitamín E) 48 mg
Zákonná záruka & údaje o výrobci
Výrobce: BEWITAL Holding GmbH & Co. KG, Industriestr. 10, 46354, Südlohn, Německo, bewital.de

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Belcando® Baseline Buddy (čeština)

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
2 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

2 hodnocení

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder