Royal Canin Medium Puppy, 15 kg
Suché krmivo Puppy pro štěňata středních plemen psů
1 879,00 Kč
(125,27 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Silná přirozená obranyschopnost
- Vývoj mozku
- Podpora mikrobiomu
Popis


PODPOŘTE INDIVIDUÁLNÍ POTŘEBY SVÉHO ŠTĚNĚTE
SILNÁ PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST – vitamíny C a E podporují rozvoj silné přirozené obranyschopnosti organismu.
VÝVOJ MOZKU – Omega-3 (DHA) podporuje vývoj mozku a proces učení.
PODPORA MIKROBIOMU – prebiotika podporují zdravé trávení.

VĚDĚLI JSTE?
Štěňata mohou potřebovat podporu pro správný vývoj rychle se vyvíjejícího mozku.
Během rané fáze růstu není pro štěňata snadné osvojovat si nové dovednosti. Úspěšné učení novým věcem vyžaduje zdravý vývoj mozku.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, díky kterému je krmení ještě atraktivnější.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní
+ MOKRÉ KRMIVO podporuje hydrataci organismu

KDY BUDE VAŠE ŠTĚNĚ DOSPĚLÉ?
Jakmile nastane správný čas, přechod na krmivo pro dospělé psy je dalším krokem k podpoře pohody Vašeho
mladého dospělého psa.
OBJEVTE NAŠI ŘADU KRMIV
PRO DOSPĚLÉ A ZDRAVÉ PSY
PSI VŠECH PLEMEN – každé plemeno je jedinečné
PSI VŠECH VELIKOSTÍ – pokrývá jejich každodenní potřeby
PSI S CITLIVOSTÍ – 1/3 psů trpí citlivostí
KAŽDÁ FÁZE RŮSTU MÁ SPECIFICKÉ POTŘEBY

PRODUKTY ŘAD ROYAL CANIN® KITTEN AND PUPPY JSOU CERTIFIKOVÁNY SPOLEČNOSTÍ SCS GLOBAL SERVICES JAKO KLIMATICKY NEUTRÁLNÍ*
Přechod na obnovitelné zdroje energie / využívání surovin šetrných ke klimatu / nákup emisních kreditů / optimalizace odchozí logistiky / tvorba receptur s optimalizovanou uhlíkovou stopou
*Více informací naleznete na https://www.mars.com/about/policies-and-practices/mars-carbon-neutral-brands
| Produkt č. | ROC-2905 |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| EAN: | 3182550402132 |
| Výrobce č. | 2905 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | štěňátko |
| Velikost zvířete: | střední (11–25 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | růst |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušené), živočišný tuk, hovězí a vepřové bílkoviny (sušené), kukuřice, pšeničná krmná mouka, sušená řepná dužina, rýže, hydrolyzované živočišné bílkoviny, kukuřičná krmná mouka, pšenice, kukuřičné glutenové krmivo, pšeničné lepkové krmivo, minerály, sójový olej, produkty z kvasnic, rybí olej, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů a beta-glukanů) 0,29 %, olej z řas Schizochytrium sp. (zdroj DHA), šťáva z Yucca schidigera, moučka z aksamitníku
Složení
Analytické složky
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 32 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 20 % |
| surový popel | 8,2 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 1,7 % |
| omega 3 (DHA) | 0,17 % |
| vitamín E | 500 mg |
| vitamín C | 400 mg |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 15.500 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (3b103) | 37 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,7 mg |
| měď (3b405/3b406) | 11 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 48 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 128 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,07 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Medium Puppy (čeština)
Z našeho blogu:
Objevte v e-shopu Zoolini:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování