Royal Canin Hairball Care v omáčce 12x85 g, 1.020 g
Krmivo pro kočky proti tvorbě chlupových smotků
430,00 Kč
(421,57 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Vyvážené složení živin pro omezení tvorby bezoárů
- Vyvinuto pro stimulaci činnosti střev
- Prokazatelné výsledky
Popis


ROYAL CANIN HAIRBALL CARE mokré krmivo pro kočky proti tvorbě bezoárů
- Vyvážená receptura živin pro snížení tvorby bezoárů
- Vyvinuto pro podporu činnosti střev
- Prokazatelné výsledky
Kočky jsou velmi čistotná zvířata a většinu dne tráví péčí o srst. Během ní mohou spolykat větší množství chlupů, které se následně mohou hromadit v trávicím traktu a vytvářet bezoáry. Ty mohou způsobovat nepohodlí i vážnější potíže.

Výživa Vaší kočky hraje důležitou roli v péči o její zdraví. Řada ROYAL CANIN® Feline Care Nutrition zahrnuje speciálně vyvinutá krmiva, která pomáhají řešit časté citlivosti, s nimiž se Vaše kočka může potýkat. Kočky tráví velkou část dne péčí o srst, a proto spolykají značné množství chlupů. Tyto spolknuté chlupy se mohou hromadit v trávicím traktu a vytvářet bezoáry, které kočka buď vyzvrací, nebo vyloučí stolicí. U některých koček může nahromadění chlupů vést k nepohodlí a závažnějším citlivostem.

ROYAL CANIN® Hairball Care jemné kousky v omáčce je kompletní a vyvážená receptura speciálně vyvinutá pro snížení tvorby bezoárů. Toto krmivo podporuje průchod střevy, a tím napomáhá přirozenému vylučování spolknutých chlupů.

ROYAL CANIN® Hairball Care má prokazatelné účinky. Naše studie* ukázala, že toto krmivo pomohlo snížit tvorbu bezoárů u zapojených koček již po 14 dnech podávání mokrého krmiva Hairball Care.
ROYAL CANIN® Hairball Care je k dispozici také jako jemné kousky v želé nebo jako suché krmivo. Kombinace mokrého a suchého krmiva přináší rozmanitost, kterou kočky milují. Zatímco suché krmivo má efekt čištění zubů a snadněji se skladuje, obsah vlhkosti v mokrém krmivu podporuje hydrataci a zdraví močových cest.

Všechny produkty ROYAL CANIN® procházejí rozsáhlým procesem kontroly kvality, aby byla zajištěna jejich vysoká kvalita. Když Vaše kočka jí ROYAL CANIN® Hairball Care jemné kousky v omáčce, dostává kompletní a vyváženou výživu.
*Interní studie Royal Canin
Jak správně přejít na nové krmivo

Doporučené dávkování:
- 4 kg: 3 kapsičky
Doporučení pro kombinované krmení se suchým krmivem FCN Hairball Care:
- 4 kg: 1 kapsička + 36 g suchého krmiva
| Produkt č. | ROC-4621 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579000403 |
| Výrobce č. | 4621 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Oblast použití pro zvířata: | trávení a střevní mikroflóra |
| Produktové řady: | FCN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, rostlinné proteinové extrakty, obiloviny, minerály, rostlinné vedlejší produkty, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 11 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 2,7 % |
| surový popel | 1,8 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 0,7 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 40 IE |
| železo (3b103) | 3 mg |
| jód (3b202) | 0,32 mg |
| měď (3b405/3b406) | 2,6 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 1 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 10 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Hairball Care v omáčce 12x85 g (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování