Royal Canin Medium Adult v omáčce 10x140 g, 1.400 g
Mokré krmivo pro dospělé středně velké psy
440,00 Kč
(314,29 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podpora svalové hmoty
- Podpora přirozené obranyschopnosti
- Optimální podpora zdraví
Popis


VĚDĚLI JSTE?
Středně velcí psi mají specifické vlastnosti. Proto je receptura MEDIUM z řady Size Health Nutrition značky ROYAL CANIN© pečlivě přizpůsobena jejich speciálním potřebám.

Objevte výhody tohoto produktu pro svého psa
Kvalitní živiny.

Přínosy pro zdraví Vašeho psa
PODPORA SVALSTVA – přispívá k udržení svalové hmoty díky přizpůsobenému obsahu kvalitních bílkovin.
PŘIROZENÁ OBRANYSCHOPNOST – pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost Vašeho psa, zejména díky směsi vitamínů (včetně vitamínu C a E) a prebiotik.
OPTIMÁLNÍ PODPORA ZDRAVÍ – obsahuje vitamíny a lehce stravitelné živiny pro maximální vstřebávání.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí, a pomáhá tak zintenzivnit zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní + MOKRÉ KRMIVO podporuje příjem tekutin.
KRMIVO PRO KAŽDÝ VĚK

ZVAŽTE ROYAL CANIN© PRO SVÉ ZVÍŘE
ZDRAVÍ JE NAŠÍ VÁŠNÍ
Během více než 50 let výzkumu a inovací jsme vyvinuli výživu na míru specifickým potřebám koček a psů různých velikostí, plemen a životního stylu.
Naše závazky:
ZVÍŘATA NA PRVNÍM MÍSTĚ, SDÍLENÁ ZKUŠENOST, VÝŽIVA NA MÍRU, PROKAZATELNÉ VÝSLEDKY, JEDINEČNÉ DO NEJMENŠÍHO DETAILU.
| Produkt č. | ROC-4712 |
|---|---|
| Obsah: | 1.400 g |
| EAN: | 9003579008362 |
| Výrobce č. | 4712 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | střední (11–25 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | imunitní systém a obranyschopnost |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, oleje a tuky, obiloviny, rostlinné vedlejší produkty, minerály, rostlinné proteinové extrakty, droždí
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 7,5 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 0,9 % |
| obsah tuku | 5,4 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 1,7 % |
| vlhkost | 81 % |
Výživové přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 160 IE |
| vitamín C | 30 mg |
| vitamín E | 140 mg |
| železo (3b103) | 9 mg |
| jód (3b202) | 0,22 mg |
| měď (3b405/3b406) | 1,8 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 2,8 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 28 mg |
technologická aditiva
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| klinoptilolit sedimentárního původu | 2 mg |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Medium Adult v omáčce 10x140 g (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování