Royal Canin Jack Russell Terrier Adult, 7,50 kg
Kompletní krmivo speciálně pro dospělé a starší psy plemene Jack Russell Terrier od 10. měsíce života
1 629,00 Kč
(217,20 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Přispívá k udržení ideální svalové hmoty
- Zdravá kůže a krásná srst
- Podporuje dentální hygienu
-
jack russell teriér
Popis

Proč zvolit speciální krmivo pro dospělé Jack Russell teriéry?
- Pomáhá udržovat ideální svalovou hmotu
- Podporuje zdravou pokožku a krásnou srst
- Přispívá k lepší ústní hygieně

Jack Russell teriéři jsou sebevědomí, hraví a velmi energičtí psi. Patří také mezi nejvíce atletická psí plemena. Každé plemeno má své specifické potřeby, a proto by měla výživa podporovat jeho jedinečný životní styl a přispívat k optimálnímu zdraví. ROYAL CANIN Jack Russell Terrier Adult je vhodné pro Jack Russell teriéry od 10. měsíce věku a bylo speciálně vyvinuto s ohledem na potřeby dospělých jedinců tohoto plemene.
Temperament tohoto malého teriéra je všeobecně známý – při fyzické aktivitě nikdy nešetří energií. To může představovat vysoké nároky na organismus. Jack Russell teriér proto potřebuje krmivo přizpůsobené jeho intenzivní fyzické aktivitě. Díky speciálnímu složení s upraveným obsahem bílkovin a přídavkem L-karnitinu pomáhá ROYAL CANIN Jack Russell Terrier Adult udržovat svalovou hmotu.

Lesklá srst a zdravá pokožka jsou odrazem celkového zdraví Vašeho psa. ROYAL CANIN Jack Russell Terrier Adult je obohaceno o brutnákový olej a omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), které podporují ochrannou bariéru pokožky a přispívají k její správné kondici. Toto krmivo pro konkrétní plemeno navíc pomáhá Vašemu psovi udržovat ideální hmotnost.

Speciálně tvarované granule obsahují látku vážící vápník, která může pomoci snížit riziko tvorby zubního kamene. Tím přispívají k lepší celkové ústní hygieně Vašeho psa.


Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a zároveň byly splněny individuální nutriční potřeby i životní styl psa. S ROYAL CANIN Jack Russell Terrier Adult tak svému teriérovi poskytujete vysoce kvalitní a vyvážené krmivo.

Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
| Cílová hmotnost psa v kg | Denní dávka krmiva v g |
| 5 | 80 |
| 6 | 92 |
| 8 | 114 |
| 10 | 135 |
► běžná aktivita:
| Cílová hmotnost psa v kg | Denní dávka krmiva v g |
| 5 | 106 |
| 6 | 121 |
| 8 | 150 |
| 10 | 178 |
► vysoká aktivita:
| Cílová hmotnost psa v kg | Denní dávka krmiva v g |
| 5 | 123 |
| 6 | 141 |
| 8 | 174 |
| 10 | 206 |
| Produkt č. | ROC-3918 |
|---|---|
| Obsah: | 7,50 kg |
| EAN: | 3182550821438 |
| Výrobce č. | 3918 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Produktové řady: | BHN |
Složení
sušená drůbeží bílkovina, rýže, kukuřice, pšenice, pšeničný lepek, živočišný tuk, hydrolyzované živočišné bílkoviny, řepné řízky, kukuřičný lepek, minerály (včetně 0,35 % trifosforečnanu pentasodného), rybí olej, sójový olej, produkty z kvasnic, fruktooligosacharidy, droždí (zdroj mannanových oligosacharidů), 0,1 % olej z brutnáku lékařského, moučka z aksamitníku, glukosamin z fermentace, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitinu)
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 30 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 1,3 % |
| obsah tuku | 16 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,1 % |
| EPA/DHA | 0,3 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.550 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (3b103) | 40 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 52 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 137 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,08 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Jack Russell Terrier Adult (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování