Royal Canin Maxi Ageing 8+, 3 kg
Suché krmivo pro starší velké psy
629,00 Kč
(209,67 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje zdravé trávení
- Podporuje zdravé kosti a klouby
- Podporuje celoživotní vitalitu
Popis


VĚDĚLI JSTE?
Velcí psi mají specifické potřeby. Proto je receptura MAXI z řady Size Health Nutrition od ROYAL CANIN© pečlivě přizpůsobena jejich zvláštním požadavkům.

Objevte výhody tohoto produktu pro Vašeho psa
Přizpůsobená velikost granulí podporuje žvýkání.

Přínosy pro zdraví Vašeho psa
ZDRAVÉ TRÁVENÍ – Díky vysoce stravitelným proteinům a vyváženému obsahu vlákniny pomáhá podporovat zdravé trávení.
PODPORA KOSTÍ A KLOUBŮ – Kombinace minerálních látek a živin pomáhá podporovat zdraví kostí a kloubů velkých psů.
PODPORA CELOŽIVOTNÍ VITALITY – Obohaceno o esenciální živiny (EPA, DHA a vitaminy) pro podporu vitality po celý život.

PROČ JE KOMBINOVANÉ KRMENÍ DŮLEŽITÉ?
Nabízí zdravě vyvážený poměr živin a chutí a pomáhá zpříjemnit zážitek z krmení.
SUCHÉ KRMIVO podporuje zdraví dutiny ústní + VLHKÉ KRMIVO podporuje hydrataci
KRMIVO PRO KAŽDÝ VĚK

ZVOLTE ROYAL CANIN© PRO SVÉHO DOMÁCÍHO MAZLÍČKA
ZDRAVÍ JE NAŠÍ VÁŠNÍ
Více než 50 let výzkumu a inovací nám umožňuje vyvíjet výživu na míru specifickým potřebám koček a psů různých velikostí, plemen a životního stylu.
Naše závazky:
ZVÍŘATA NA PRVNÍM MÍSTĚ, SDÍLENÉ ZKUŠENOSTI, VÝŽIVA NA MÍRU, PROKAZATELNÉ VÝSLEDKY, JEDINEČNOST V KAŽDÉM DETAILU
| Produkt č. | ROC-12043 |
|---|---|
| Obsah: | 3 kg |
| EAN: | 3182550803106 |
| Výrobce č. | 12043 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | senior |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | klouby, vazy a šlachy (pohybový aparát), kosti |
| Produktové řady: | SHN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušený), rýže, živočišný tuk, pšenice, pšeničná krmná mouka, kukuřice, kukuřičné glutenové krmivo, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), izolát rostlinných bílkovin, sušená řepná dužina, lignocelulóza, rybí olej, minerály, sójový olej, kvasnice a jejich části, rajčata (zdroj lykopenu), fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), hydrolyzováno z korýšů (zdroj glukosaminu), olej z brutnáku lékařského, květová moučka z aksamitníku (zdroj luteinu), hydrolyzováno z chrupavky (zdroj chondroitinu)
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 27 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 17 % |
| surový popel | 2,9 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 5,8 % |
| NFE | 37,8 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 29.000 IE |
| vitamín D3 | 800 IE |
| železo (E1) | 41 mg |
| jód (E2) | 4,1 mg |
| měď (E4) | 13 mg |
| mangan (E5) | 53 mg |
| zinek (E6) | 134 mg |
| selen (E8) | 0,09 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| extrakt z čaje (Zdroj polyfenolů) | 150 mg |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Maxi Ageing 8+ (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování