Royal Canin Light Weight Care Maxi, 12 kg
Suché krmivo pro psy se sklonem k nadváze
2 079,00 Kč
(173,25 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Omezuje přibírání na váze
Popis

Proč zvolit ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Maxi?
- Pomáhá omezit přibírání na váze
Klouby psů s nadváhou jsou více zatěžovány kvůli nadbytečné hmotnosti. Pokud chcete svému psovi pomoci udržet optimální hmotnost, zvolte vyvážené a syté krmivo speciálně vyvinuté pro tyto potřeby. ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Maxi je vhodné pro psy s hmotností od 26 do 44 kg a bylo speciálně vyvinuto pro jejich celkovou pohodu.

Proč speciální suché krmivo pro velké psy se sklonem k nadváze?
U psů s nadváhou může docházet ke zvýšenému zatížení kloubů způsobenému nadbytečnou hmotností. Pokud chcete svého psa udržet v dobré kondici, zvolte vyvážené, chutné a syté krmivo. ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Maxi je vhodné pro psy s hmotností od 26 do 44 kg a bylo speciálně vyvinuto pro jejich potřeby.
Receptura obsahuje vysoký podíl bílkovin, které pomáhají zachovat svalovou hmotu. ROYAL CANIN klade velký důraz na používání pouze bílkovin nejvyšší kvality. Složení je speciálně přizpůsobeno potřebám velkých psů se sklonem k přibírání na váze.
Receptura obsahuje rozpustnou i nerozpustnou vlákninu pro lepší pocit sytosti a je obohacena o omega-3 mastné kyseliny pro podporu kloubů. Snížený obsah tuku navíc pomáhá omezit přibírání na váze.

Více rozmanitosti díky kombinaci suchého a mokrého krmiva
ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Maxi je dostupné ve dvou variantách: jako křupavé suché krmivo a jako chutné mokré krmivo v kapsičce. Obě varianty jsou vhodné jako kompletní krmivo, ale lze je také ideálně kombinovat. Mokré krmivo můžete podávat jako chutný doplněk k suchému krmivu.
Prokazatelné výsledky
90 % psů se sklonem k nadváze dosáhlo během 8 týdnů zdravější hmotnosti při krmení ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE Maxi podle interní studie společnosti ROYAL CANIN.

Záruka kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a aby odpovídaly individuálním výživovým potřebám i životnímu stylu Vašeho psa. To znamená, že s ROYAL CANIN LIGHT WEIGHT CARE poskytujete svému psovi kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
| Hmotnost psa v kg | nízká aktivita | běžná aktivita | vysoká aktivita |
| 26 | 286 g (3+5/8 odměrky) | 367 g (4+5/8 odměrky) | 425 g (5+3/8 odměrky) |
| 32 | 334 g (4+2/8 odměrky) | 429 g (5+3/8 odměrky) | 496 g (6+2/8 odměrky) |
| 38 | 380 g (4+6/8 odměrky) | 488 g (6+1/8 odměrky) | 565 g (7+1/8 odměrky) |
| 44 | 424 g (5+3/8 odměrky) | 544 g (6+7/8 odměrky) | 630 g (8 odměrek) |
Doporučení pro kombinované krmení:
| Hmotnost psa v kg | nízká aktivita | běžná aktivita | vysoká aktivita |
| 26 | 266 g (3+3/8 odměrky) + 1 kapsička | 347 g (4+3/8 odměrky) + 1 kapsička | 405 g (5+1/8 odměrky) + 1 kapsička |
| 32 | 314 g (4 odměrky) + 1 kapsička | 409 g (5+1/8 odměrky) + 1 kapsička | 476 g (6 odměrek) + 1 kapsička |
| 38 | 360 g (4+4/8 odměrky) + 1 kapsička | 468 g (5+7/8 odměrky) + 1 kapsička | 545 g (6+7/8 odměrky) + 1 kapsička |
| 44 | 404 g (5+12/8 odměrky) + 1 kapsička | 524 g (6+5/8 odměrky) + 1 kapsička | 610 g (7+6/8 odměrky) + 1 kapsička |
| Produkt č. | ROC-3032 |
|---|---|
| Obsah: | 12 kg |
| EAN: | 3182550928625 |
| Výrobce č. | 3032 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném, suchém a tmavém místě., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | nadváha |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
drůbeží bílkovina (sušený), lignocelulóza, kukuřice, ječmen, kukuřičná krmná mouka, kukuřičné glutenové krmivo, izolát rostlinných bílkovin, živočišné bílkoviny (hydrolyzovaný), pšenice, živočišný tuk, sušená řepná dužina, celulózový prášek, rybí olej, minerály, kvasnice a jejich části, fruktooligosacharidy, psyllium (slupky a semínka), sójový olej, hydrolyzováno z korýšů (Zdroj glukosaminu), květová moučka z aksamitníku (Zdroj luteinu), hydrolyzováno z chrupavky (Zdroj chondroitinu)
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 27 % |
| Rohprotein | 0 % |
| obsah tuku | 11 % |
| surový popel | 5,5 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surová vláknina | 11,4 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 21.000 IE |
| vitamín D3 | 900 IE |
| železo (3b103) | 46 mg |
| jód (3b201/3b202) | 3,9 mg |
| měď (3b405/3b406) | 10 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 49 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 133 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,09 mg |
| L-karnitin | 200 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 5 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Light Weight Care Maxi (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování