Royal Canin Joint Care Maxi, 10 kg
Suché krmivo pro velké psy s citlivými klouby
1 799,00 Kč
(179,90 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Podporuje pohyblivost
Popis
Aby si psi mohli užívat aktivní život a plné zdraví, potřebují zdravé klouby pro snadnější pohyb. Zejména velcí psi s vysokou úrovní aktivity mohou trpět zvýšenou zátěží kloubů, což může negativně ovlivnit jejich radost ze života. ROYAL CANIN® Joint Care Maxi je chutné krmivo vhodné pro psy o hmotnosti mezi 26 a 44 kg, které obsahuje důležité živiny pro podporu kostí a kloubů. Toto speciální krmivo se sníženým obsahem kalorií tak může přispět k zachování pohyblivosti psa, podpořit jeho radost z pohybu a her a pomoci udržet jeho celkové zdraví.
Kolagen, důležitá stavební složka kloubní chrupavky, je pouze jednou z aktivních živin v této receptuře, které mohou podporovat strukturu i metabolismus kloubní chrupavky. Krmivo navíc obsahuje speciální antioxidanty na ochranu buněk chrupavky.
Granule ROYAL CANIN® Joint Care Maxi byly pečlivě navrženy tak, aby dokonale odpovídaly chrupu velkých psů.
Nejsme jediní, kdo je z tohoto produktu nadšený: interní studie společnosti Royal Canin ukázaly, že 97 % majitelů psů bylo po pouhých 28 dnech krmení spokojeno s výsledky. ROYAL CANIN® Joint Care Maxi tak prokazatelně podporuje zdraví kloubů Vašeho psa.
Doporučené dávkování:
► nízká aktivita:
26 kg hmotnosti: 311 g krmiva; 32 kg hmotnosti: 363 g krmiva; 38 kg hmotnosti: 413 g krmiva; 44 kg hmotnosti: 461 g krmiva
► běžná aktivita:
26 kg hmotnosti: 360 g krmiva; 32 kg hmotnosti: 421 g krmiva; 38 kg hmotnosti: 479 g krmiva; 44 kg hmotnosti: 534 g krmiva
► vysoká aktivita:
26 kg hmotnosti: 409 g krmiva; 32 kg hmotnosti: 478 g krmiva; 38 kg hmotnosti: 544 g krmiva; 44 kg hmotnosti: 607 g krmiva
| Produkt č. | ROC-12081 |
|---|---|
| Obsah: | 10 kg |
| EAN: | 3182550893701 |
| Výrobce č. | 12081 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla., Po použití obal znovu uzavřete. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | dospělý |
| Velikost zvířete: | maxi (26–44 kg) |
| Oblast použití pro zvířata: | klouby, vazy a šlachy (pohybový aparát) |
| Produktové řady: | CCN |
Složení
kukuřice, sušená drůbeží bílkovina, pšenice, živočišný tuk, rostlinná vlákna, pšeničný lepek[1], kukuřičná mouka, rýže, hydrolyzované živočišné bílkoviny, kukuřičný lepek, řepné řízky, minerály, rybí olej, produkty z kvasnic, sójový olej, 0,84 % kolagenový hydrolyzát, moučka z aksamitníku, hydrolyzovaná chrupavka (Zdroj chondroitinu).
- LIP: Bílkoviny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.
Složení
Analytické složky
| Složení | |
|---|---|
| Protein | 26 % |
| Rohprotein | 0 % |
| surová vláknina | 6,2 % |
| obsah tuku | 15 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| surový popel | 6,4 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín A | 16.000 IE |
| vitamín D3 | 1.000 IE |
| železo (3b103) | 53 mg |
| jód (3b201/3b202) | 4,6 mg |
| měď (3b405/3b406) | 12 mg |
| mangan (3b502/3b504) | 58 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 138 mg |
| selen (3b801/3b811/3b812) | 0,11 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 10 g |
| konzervanty | |
| antioxidanty |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Joint Care Maxi (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování