Royal Canin Indoor 7+ v omáčce 12x85 g, 1.020 g
Mokré krmivo pro kočky žijící v bytě od 7 let
430,00 Kč
(421,57 Kč / kg, včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Obsahuje komplex pro vitalitu
- Podporuje funkci ledvin
- Instinktivně preferováno kočkami od 7 let
Popis

Proč mokré krmivo ROYAL CANIN INDOOR 7+ Sterilised pro bytové kočky?
- Obsahuje komplex pro podporu vitality
- Podporuje funkci ledvin
- Respektuje instinktivní preference koček

Proč speciální mokré krmivo pro bytové kočky od 7 let?
Kočky žijící v bytě mají obvykle méně pohybu než kočky s pravidelným přístupem ven. Od sedmého roku života se navíc začínají objevovat první známky stárnutí a aktivita dále klesá. Proto je vyvážená a kvalitní strava s hodnotnými živinami a přizpůsobeným obsahem kalorií obzvlášť důležitá pro optimální zdraví. Mokré krmivo ROYAL CANIN INDOOR 7+ Sterilised bylo vyvinuto právě proto, aby Vaše bytová kočka od 7 let získala živiny, které ve svém věku potřebuje.
Podporou správné funkce ledvin může Vaše kočka pohodlněji zvládat první známky stárnutí. Díky pečlivě vybraným živinám a antioxidačnímu komplexu s polyfenoly ze zeleného čaje, obohacenému o vitamin C, EPA a DHA, je INDOOR 7+ přesně přizpůsobeno potřebám stárnoucích bytových koček. Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA mohou přispět k podpoře zdravých kostí a kloubů.

Další varianty produktu:
Aby vyhovělo individuálním preferencím každé kočky, je mokré krmivo ROYAL CANIN INDOOR 7+ Sterilised dostupné jako kousky v omáčce nebo v želé.


Nabídku doplňuje odpovídající suché krmivo INDOOR 7+.
Garance kvality ROYAL CANIN
Všechny produkty ROYAL CANIN procházejí důkladnou kontrolou kvality, aby byla zajištěna optimální kvalita krmiva a respektovány individuální výživové potřeby i životní styl Vaší kočky. To znamená, že s ROYAL CANIN Indoor Sterilised 7+ v omáčce poskytujete své kočce kvalitní a vyváženou výživu.
Doporučené dávkování:
pro kočku o hmotnosti 4 kg:
- 2 kapsičky mokrého krmiva nebo 1 kapsička mokrého krmiva + 25 g suchého krmiva
| Produkt č. | ROC-4663 |
|---|---|
| Obsah: | 1.020 g |
| EAN: | 9003579013977 |
| Výrobce č. | 4663 |
| Značky: | Royal Canin |
| Pokyny pro skladování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů., Uchovávejte tak, aby se chránilo aroma., Skladujte na chladném a suchém místě a mimo dosah světla. |
| Deklarace krmiva: | kompletní krmivo |
| Životní fáze: | senior |
| Oblast použití pro zvířata: | kastrovaní a sterilizovaní jedinci, zvířata chovaná v bytě |
| Produktové řady: | FHN |
Složení
maso a vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, rostlinné vedlejší produkty, rostlinné proteinové extrakty, minerály, oleje a tuky, droždí
Složení
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| Protein | 10,1 % |
| surová vláknina | 0,7 % |
| obsah tuku | 3,1 % |
| surový popel | 1,5 % |
| vlhkost | 81,2 % |
| vitamín C | 37 mg |
| vitamín E | 90 mg |
| EPA/DHA | 0,09 % |
| fosfor | 0,17 % |
Přísady
| Složení | pro/na 1 kg |
|---|---|
| vitamín D3 | 270 IE |
| železo (3b103) | 3 mg |
| jód (3b202) | 0,26 mg |
| měď (3b405/3b406) | 2,1 mg |
| mangan (3b502/3b503/3b504) | 0,9 mg |
| zinek (3b603/3b605/3b606) | 9 mg |
| klinoptilolit sedimentárního původu | 1,9 g |
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Royal Canin Österreich GmbH, Handelskai 92, Riverage/gate 1/OG 11, 1200, Wien, Rakousko, www.royalcanin.com/de |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Royal Canin Indoor 7+ v omáčce 12x85 g (čeština)
Z našeho blogu:
-
Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
-
Bezplatné
vrácení zboží -
Doručení do 2 pracovních dnů.
Bezpečná platba
prostřednictvím SSL šifrování